Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi lesz Ukrajnával? Mi lesz...

Mi lesz Ukrajnával? Mi lesz az ukrán emberekkel? Mi lesz az ottani magyarokkal?

Figyelt kérdés
Nem foglalkoztam nagyon ezzel sose de nem tudom mi ez a háborús viszály és miért van megint háború. Nem vagyok oda Ukrajnáért, 1-szer voltam ott és szerintem akkor utoljára de ők is emberek. Annyira szegények , akkora infláció és nyomor van ott, hogy hozzájuk képest mi nem panaszkodhatunk. Most miért kell putyinnak csinálni velük a feszültséget? Most az ukrán elnök teljes hadiállapotot hírdetett de szerintem ha az ukrajna a GDP felét a háborúra fordítaná akkor se lenne esélyük. Most ennyi erővel meg is szünhetne mint ország. Nem tudom mi lesz de szerintem az oroszoknak a saját népükre is kéne gondolnia. Annyit költenek ők is hadseregre de ha az ember kimegy az orosz nagyvárosok belvárosi és elit környékeiről sokkal rosszabb körülményekkel találkozhat mint Magyarországon. És bevallom én orosz ellenes vagyok.. Épp elég rosszat tettek már a világgal és pár országon kívül az egész világ utálja őket.Ettől függetlenül Ukrajna max akkor menekülhet ha bekerül a NATO-ba de szerintem ilyen nem fof megtörténni.
2018. nov. 30. 23:22
 1/9 anonim ***** válasza:
63%

Lehetsz akármennyire is orosz ellenes de ezt az egészet az Ukránok kezdték el cseszegetni a kissebséget nem az oroszok. Most már a magyarokat is buzerálják mert nem birnak magukkal. És ezért az ukrán nép is felelős mert ők juttatták hatalomra a nácikat mert lényegében Poroshenkóék azok.


A Nato kettős mércéje pedig kimondottan gusztustalan. Koszovó létrejöhetett akkor Novorossija miértnem?

2018. dec. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen csak a NATO meg pont Oroszország ellen jött létre. Es ez a viszony nem caak most kezdődött. Oroszország és Ukrajna a kezdetektől fogva nem bírták egymást. Ukrán nép erről mit tehet? Az átlag ember csak jobbam akar élni békességben is biztonságban. Nyilván az elgondolkodtató, hogy miért kezdtek mostanság velünk kötekedni de nem ez a téma.
2018. dec. 1. 00:12
 3/9 anonim ***** válasza:
46%

# 2

és ki választott fasiszta vezetőt ha nem a nép? Na látod.

2018. dec. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%

#3

Az gondolom eszedbe sem jut, hogy az ukránok miért utálják annyira az oroszokat, mi? Nem tegnap kezdődött, ez egy évezredes elnyomás és népirtás eredménye náluk. Lehet, hogy ki kellene bújni Putyin valagából, mert ha itt tényleg valami komoly konfliktus lesz, akkor szerinted Magyarország mire fog menni NATO-országokkal körülvéve, egy oroszbarát kormánnyal? Csak gratulálni tudok nektek, már megint olyan ügyesen választottatok oldalt, hogy annál nagyobb baromságot készakarva sem lehetett volna csinálni, de csak azért is megtettétek, hogy tudjatok mellet döngetni megint.

Imádkozzatok, hogy ha véget ér ez az egész, akkor legyen még országotok, bár jobban járnátok és az egész világ is jobban járna, ha felszámolnák a győztesek és Ausztriához csatolnák, hogy azok valami kis rendet és értelmet verjenek a fejetekbe. Ha rajtam múlt volna, már a rendszerváltáskor így történik és ma sokkal jobb lenne Magyarországon az élet.

2018. dec. 1. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"bár jobban járnátok és az egész világ is jobban járna, ha felszámolnák a győztesek és Ausztriához csatolnák"

Ukrajnát? - hiszen arról szól a kérdés!

Magyarországot? - hiszen akkor nem is lenne országunk.

Arról nem is beszélve, hogy bármelyik kéne-e az osztrákoknak.

2018. dec. 1. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 szántóvető ***** válasza:
68%

a nagy ukrán sajnálás közepette elfelejted hogy elnyomják az ottani Magyar kisebbséget.korlátozzák a Magyar nyelvű oktatást,kötelezővé teszik az ukrán nyelvű tanulást.módszeresen próbálják átnevelni őket ukránnak.oda kéne költöznöd egy évre mert a biztonágos,fűtött Magyar lakásodból fogalmad nincs az ottani valóságról.

" És bevallom én orosz ellenes vagyok.. Épp elég rosszat tettek már a világgal"-ne is mondd,megállították napóleon és Hitler seregeit.

azon elgondolkodtál már hogy az ausztrál,amerikai,afrikai kontinneken miért beszélnek angolul,hollandul,spanyolul,portugálul?kanadában miért a francia a hvatalos nyelv?hol beszélik az oroszt világviszonylatban?

"és pár országon kívül az egész világ utálja őket."-nyilván azok az országok akik nem tudták leigázni őket.rettegni meg a hozzád hasonlók szoktak.ha Putyin szellent egy jóízűt amit előzőleg nem jelentett be akkor máris halálfélelmük van a hozzád hasonlóknak,elárasztják a gyakorit a kérdéseikkel:lesz-e 3. vh,mikor tör ki a háború,melyik országba kéne elmenekülni a háború elől,melyik bolygót kolonizálták a Naprendszerben,mennyibe kerül a legolcsóbb jegy a Marsra stb.

"Mi lesz az ottani magyarokkal?"-ha az ukránokon múlik akkor teljesen ellehetlenítik őket,nem élhetnek Magyarként ott tovább.

2018. dec. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

'" És bevallom én orosz ellenes vagyok.. Épp elég rosszat tettek már a világgal"-ne is mondd,megállították napóleon és Hitler seregeit.'


Azt azért ne feledjük, nem csupán Hitler és Napóleon hadakozott az oroszokkal.

2018. dec. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért ennél bonyolultabb a helyzet. Ne az agymosott médiának higyj.
2018. dec. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Le a faszista Ukránokkal, az imperalistákkal, liberalistákkal és komunistákkal és mindenkivel. Éljen Putyin orosz vezérünk és jöjjön a gáz!
2018. dec. 8. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!