Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Komolyan megosztó Hitlerről a...

Komolyan megosztó Hitlerről a vélemény?

Figyelt kérdés
Én így nézek egy dokumentum filmet Hitlerről, és egy paraszt beírja hogy ő amúgy szereti Hitlert és "nem érti mi a baj vele"... Leírtam neki hirtelen idegemben pár dolgot, a lehető legkultúráltabban, de most akkor megkérdezem, hogy csak egy-két ilyen pszchiopata van a világon, vagy tényleg megosztó a vélemény Hitlerről?

2018. nov. 29. 23:37
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
20-as nekem meg az lenne a szimpatikus ha esetleg valaki szónokolna arról, hogy téged melyik lámpavasra kellene felakasztani.
2018. dec. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Okés aladar1111, akkor a hitlered módszereit használva lőjünk lábon téged meg a teljes rokonságodat. Aztán locsoljunk le benzinnel és gyújtsunk meg, mert azt úgy kell.


hitler nagyívben fosta le a magyarokat, golyófogónak használta az országot. de ha ennyire tetszik akkor vedd feleségül, ne itt lámpavasazzál te ostoba.

2018. dec. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
21-eske a magyargyülöletedért nyugodtan megérdemled nem csak a benzint de a lámpavast is a családoddal együtt!
2018. dec. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
a 47 %-os utolsó senkiházi kommentelőnek ment.
2018. dec. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Miért kell személyeskedni? Milyen jogon hazaárulózod? Amúgy csak megsúgom hogy 1944-ben ki akartunk lépni a háborúból, de ez év elején megszáltak minket a németek biztos a nagy barátság meg bizalom miatt:D Szálasi meg igen bátor módon itt maradt a végsőkig nem Ausztriába menekült a nácik után, de legalább Budapest erőddé válás ellen volt(ami ugye Hitler ötlete volt, és nem volt sok értelme).
2018. dec. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

"21-eske a magyargyülöletedért nyugodtan megérdemled nem csak a benzint de a lámpavast is a családoddal együtt!"


Még mindig nem értem hogy miért vagyok magyargyűlölő. De akár az is lehetnék. Vagy szerinted a magyar valami szent nép amit nem lehet utálni? A magyarok nem csak egymást utálják, de kb mindenkit. Hányszor láttam már hogy fúj ostoba amcsik pfej, szemét románok pfej, buta svédek stb.


Mi ez a lámpavas mánia nálad, retardált vagy?

2018. dec. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Hitlernek a lényege az hogy egy emberként rengeteg borzalomnak adott arcot.

Hasonló volt ahogy az indiánokat kiirtották, de ott nem egy ember által történt az egész mégcsak nem is egy nemzet által s az időbeli lefolyása is hosszabb volt.

De hasonlóan borzalmas volt.

És még sorolhatnám, a sok sok borzalmat. Az se volt semmi mikor mi magyarként ezer éve kalandoztunk s lenyilaztuk a nyugatiakat majd sírtunk mikor velünk később ezt tették a tatárok törökök végül a modern korban az oroszok.


Neked nyilvánvalóan Árpádról jó a véleményed s az őslakosok jobbágyá tételét szükséges rossznak tartod. Ki szolgálta volna különben a magyar urakat? Nem működött volna másképp az állam apparátus. Muszáj volt. Ugyebár?

2018. dec. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Te idióta nem volt semmilyen kalandozás az hadjárat volt az elnyomó nyugattal szembe, akik a Pozsonyi csatánál is ok nélkül az ősnépre ( a magyar támadtak)

A magyar pedig ősnép és a románok és a többi selejt "nép" késöbb jöttek és aztán hálátlanok voltak, hogy befogadták őket.


Példáúl a románok olyan migráns munkások voltak mint most az arabok.

A 13 századba települtek Erdélybe mint vendékmunkás aztán késöbb azt hazudták övék Erdély. Szóval pofa be te magyargyülölő barom!

2018. dec. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Ide már szakorvos kell.
2018. dec. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

"volt ahogy az indiánokat kiirtották"


90%-uk az európai betegségek miatt halt, neked is hiányos a tudásod.


aladar1 mindenki magyargyűlölő? A románok arab vendégmunkások? Nem semmi.

2018. dec. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!