Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Aki nem szereti az arabokat,...

Aki nem szereti az arabokat, az miért egyből zsidóimádó?

Figyelt kérdés
Nem szeretem se az arabokat, se a zsidókat, viszont szeretem Európát, valamint a kultúrát és a társadalmat amit mi itt 1000 év alatt ki tudtunk alakítani, és nem szeretném, ha a barbár arabok miatt ez összeomlana. A zsidókat se kedvelem, de ha a zsidók kerülnének fölénybe a Közel-Keleten akkor legalább kordában tartanák ott az arabokat és nem próbálnának megszállni minket, mert be lennének sz@rva az USÁ-tól.
2010. jún. 24. 20:02
1 2 3
 21/22 clint ***** válasza:

ja bocsi 15:47 értem amit irsz végülis, igazad van, hogy a zsidó nép és vallás ugyanaz a név.. Én csak azt próbálom megmagyarázni, hogy ha valaki zsidó szülőktől származik és nem űzi a vallását, szokásait attól még zsidó marad.

De ha te pl nem hiszel Krisztusban nem vagy keresztény, hanem pogány. Ennyi az különbség a vallás és népcsoport között.

22:47

én sem tudom, hol élsz????

Kit érdekel min villognak és min nem az iszlámok, bakker ugyanannyi joguk van az élethez mint neked. Az, hogy vagy annyira tudatlan és beveszed a sok fa..szságot, hogy az arab ember gonosz, meg terrorista a te dolgod, de nem kéne elgondolkodni azon, hogy én nem ott élek, nem is tudhatom mi a helyzet???

2010. jún. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Igen, zsidó marad biológiailag, de ez az ilyen zsidókat nem nagyon érdekli. Elnyugatiasodnak, és nem foglalkoznak vele, vagy csak részben! Tudom, hogy ennek a népcsoportnak is van többféle vallása, de azok is mind egy tőből származnak, mint nálunk a katolikus, lutheránus, görög keleti, stb.

Nyilvánvalóan nem vagyok olyan hülye, hogy azt írjam: biológiailag is mutálnak egyet, amint megszűnnek hinni a vallásukban. Egy népcsoporthoz pedig nem csak biológiailag lehet tartozni, hanem szellemileg is, és ez utóbbi ráadásul nagyon is fontos tényező!


Az iszlám igenis virágzó és jelentős kultúrát tudhat magáénak, és - bár igaz, hogy sok más néptől is átvettek sok mindent - egyáltalán nem egy egy szedett-vedett, más népek szokásaiból összefércelt tákolmány!!! Így nem lehet vallást kialakítani például, hogy csak másokéból rakom össze! Hacsak nem hiszed el te is, amit a Zeitgeist mond szerencsétlen Krisztusról egy csomó forrás alapján, amit nem is nevez meg, mert nem is létezik!

2010. jún. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!