Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Aki nem szereti az arabokat,...

Aki nem szereti az arabokat, az miért egyből zsidóimádó?

Figyelt kérdés
Nem szeretem se az arabokat, se a zsidókat, viszont szeretem Európát, valamint a kultúrát és a társadalmat amit mi itt 1000 év alatt ki tudtunk alakítani, és nem szeretném, ha a barbár arabok miatt ez összeomlana. A zsidókat se kedvelem, de ha a zsidók kerülnének fölénybe a Közel-Keleten akkor legalább kordában tartanák ott az arabokat és nem próbálnának megszállni minket, mert be lennének sz@rva az USÁ-tól.
2010. jún. 24. 20:02
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Egyszerűen fogalmazva: A Közel-keleten a zsidókat támogatom, de csak azért mert kordában tartják az arabokat, és ők maguk meg már nem próbálnának megszállni minket, mert függnek az USÁ-tól.
2010. jún. 24. 20:04
 2/22 anonim ***** válasza:
61%
Igen, van abban valami amit írsz. A saját érdekeinket nézve ez így van, viszont a zsidóknak semmi alapjuk ott tartózkodni ahol. Egyénként én sem szívlelem egyiküket sem.
2010. jún. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 clint ***** válasza:

Ennek az arab hercehurcának sosem lehet tudni mi az alapja...

A zsidó média azt hitet el amit akar veled, vagy velem.

Amikor a palesztonak mészárolják akkor nem félnek senkitől mi?

2010. jún. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Kérdező, én csak egyet nem értek. Mi az összefüggés a kérdésed és a megjegyzésed között? Maximum az, hogy válaszoltál a saját kérdésedre, de más nem nagyon.
2010. jún. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 clint ***** válasza:
49%

Érdekes amugy, hogy a "barbár arabok"tól félsz, de amugy ha bekapcsolod az rtlklubot és tv2-öt meg a többi csatornát zsidókat látsz, ha elmész a parlamentbe, megnézed az ezelötti kormányt zsidókat látsz,

ha elmész egy szinházba ott is, ha moziba ott zsidók által kiadott filmet, akkor nem értem ki akar megszállni milyen országot??????

2010. jún. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Barbár arabok, akiket nem baj, ha lemészárolnak a zsidók, akik legalább nem szállnak meg minket, de közben mégis minden az Ő kezükben összpontosul...hujujuj! Hol élsz te? Tudom, hogy nem azt írtad, hogy "nem baj, ha nem mészárolják le az arabokat", hanem "csak" azt, hogy kordában tartják őket, de látod te, hogy mi folyik a Közel-keleten??? Az minden, csak nem kordában tartás, hanem inkább népirtás, és ki mondta, hogy az arabok el akarnak özönleni minket??? Ja hogy a bevándorlók? Szerinted ők miért jönnek ide?? Mert kiforgatják őket az országukból (Palesztina), vagy mert az ország ahol élnek (a többi arab ország) 10%-a gazdag, de nagyon nagyon nagyon, és a maradék 90% meg szegény...de nagyon nagyon nagyon. Még szép, hogy ide menekülnek! Ha normális körülmények között élhetnének, és nem csesztetnék őket, akkor ők is szívesebben maradnának otthon. Mellesleg a zsidók egyedül a palesztinok fölött "rendelkeznek", csak őket tartják kordában, a többi arab ország népét, pedig a saját gazdagjai sanyargatják, szóval ha a zsidók megszűnnének létezni, semmivel sem lenne jobb a bevándorlás helyzete!

A másik: azért barbárok, mert elnyomják a nőket, és furcsán viselkednek, meg olyan hülyén beszélnek, és a tetejébe még a nézésük is olyan "gonosz"?

1.: Megkérdeztél már egy arab nőt arról, hogy mit gondol a helyzetéről?

2.:Miért nem lehet elfogadni, hogy az Európán, és USA-n kívüli kultúrák olyan szinten mások, hogy meg se kell próbálni megérteni...attól még ugyanúgy van létjogosultságuk a kultúrájukhoz, mint nekünk!

Ja és a dzsihád? Hidd el, hogy az arabok nagyon nagy része elítéli ám, meg ezt az egészet az amcsik is felfújták egy kicsit...

Persze őket is megértem: tele vagyunk olajjal, ezért egy ország, akinek rohadtul semmi köze nincs a mi ügyeinkhez, jön és megszáll, mert az neki kell, és Istennek hiszi magát...hát részemről se lenne különb a válasz.


Nézd! Én se tudok azonosulni a kultúrájukkal, nehezen tudom végignézni, hogy mit művelnek a nőikkel, de attól még elfogadom a létezésüket, és nem tartom őket barbároknak, a palesztinokat pedig kifejezetten sajnálom, mert ők aztán tényleg semmiről sem tehetnek.


Még valami: a nyugati zsidók nem egyenlőek az Izraelben élőkkel, és lehet, hogy minden az ő kezükben van, de a legtöbbjük már csak vallásában zsidó, és nem ért egyet a palesztini mészárlásokkal (persze vannak kivételek!!). Ennyi erővel akármelyik vallás tagjai lehetnének a világ vezetői, nem ezen van a hangsúly, hanem azon, hogy mit csinálnak!! Elegem van abból, hogy "Fúj fúj zsidók, mert a Gyurcsány is miket csinált, meg a politikusok nagy része, meg a bankárok..." NEM! Fúj fúj Gyurcsány, de nem mert zsidó, hanem mert tönkretette az országot, vagy fúj fúj bankár, de nem mert zsidó, hanem mert túl magasra rúgtak a kamatok!

2010. jún. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a "nem szeretem ezt vagy azt az embercsoportot" dolog úgy hülyeség, ahogy van. Nem azt kellene nézni, melyik csoporthoz, néphez tartozik valaki, hanem hogy milyen ember önmagában. Hülyeség általánosítani.
2010. jún. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Gyurcsány még csak nem is zsidó..honnan eszitek ezt a sok sz@rt?
2010. jún. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Miért mi akarjuk meghatározni, hogy ki a zsidó, amikor még zsidó vallástudósok és társadalomtudósok is vitatkoznak rajta Izraelben, hogy akkor kit is tekintsenek igazán zsidónak?
2010. jún. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

21:11! Én se vagyok biztos benne, de az orra elég gyanús :P

Viccet félretéve: mindenki őt szokta előhúzni, ha a zsidókat szapulja, ezért ő volt most a legkézenfekvőbb példa, de én se hiszem, hogy az lenne. Úgyis volt ő már minden: sátán, ördög, zsidó, stb... Minden, amit a nyugati kultúrabeli plebsz negatívnak ítél meg :D

2010. jún. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!