Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A saría törvények hogyan...

A saría törvények hogyan férnek össze az európai liberális eszmékkel?

Figyelt kérdés
2018. szept. 4. 10:55
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/80 anonim ***** válasza:
69%

"Mi a véleményed az olyan bevándorlókról, akik nőket erőszakolnak meg, mert itt nem jár érte büntetés?"


Itt nem jár érte büntetés? Ezt melyik náci oldalon olvastad. Európában mindenhol büntetés jár nemi erőszakért. Bocsi de nagyon buta vagy ha tényleg elhiszed hogy nem büntetik. Véleményem pedig az ezekről mint minden erőszaktevőről. Biróság elé kell állítani őket és eliténi.

Neked mi a véleményed a nőket erőszakol magyarokról?

2018. szept. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/80 anonim ***** válasza:
62%

"Már bocs, de ez mellébeszélés. lehet, hogy a melegeknek Malajziában csak botozás jár egy nyilvános tapecolásért, de mások nem ússzák meg ennyivel. Beütöd a gugliba, hogy saria + egy tetszőleges kivégzési vagy kínzási forma, és ontja a releváns találatokat."



Neked tényleg nem megy a magyar nyelv értő olvasása. Mondjuk a te értelmi szinteden ez nem csoda. Hogy egyes országokban mi van ez nem egyenlő azzal hogy az iszlám vallás mit elő. Szóval lehet hogy valahol Afganisztánban megköveznek valakit házasságtörést de ez ellentétes az iszlám vallással.

2018. szept. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/80 A kérdező kommentje:

"Itt nem jár érte büntetés? Ezt melyik náci oldalon olvastad. Európában mindenhol büntetés jár nemi erőszakért."


Nem a törvényekkel van a gond, hanem a jogalkalmazással európaszerte. Kismillió olyan bűneset van, ahol ha kiderül, hogy az elkövető kisebbségi, akkor felhagynak a nyomozással. Vannak olyan bűn típusok is amit szinte kizárólag a befogadott menekültek követnek el alig foglalkoznak a dologgal. No-go zónákba meg sokszor be se megy a rendőr, szóval ott szabadon lehet randalírozni.

2018. szept. 4. 15:21
 44/80 anonim ***** válasza:

'Nem a törvényekkel van a gond, hanem a jogalkalmazással európaszerte.'


Akkor a köznyelvben elterjedt 'a törvény a bűnözőt védi' szóhasználatot is lehetne úgy módosítani, a jogalkalmazás teszi ezt.

2018. szept. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/80 anonim ***** válasza:
62%

"Kismillió olyan bűneset van, ahol ha kiderül, hogy az elkövető kisebbségi, akkor felhagynak a nyomozással. Vannak olyan bűn típusok is amit szinte kizárólag a befogadott menekültek követnek el alig foglalkoznak a dologgal. No-go zónákba meg sokszor be se megy a rendőr, szóval ott szabadon lehet randalírozni."


Van erre hiteles forrásod vagy a blikkben olvastad? Tehát olyat ahol súlyos bűncselekményt követtek el és felhagytak a nyomozással mert bevándorló az elkövető. Olyan meg Európában nincs hogy ne mennek be a rendőrök egy kerületbe. Harmadik világbeli országokban talán.

2018. szept. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/80 anonim ***** válasza:
40%

41

Nagyon jo,hogy csak a neked tetsző részére adtál választ a kérdésnek!


Szerintem nem vagy muszlim csak libsi vagy dk-s!


De válaszolok Én is :

Az egy migránsnak nem büntetés,amit itt kap az otthoni helyett


Itt leghosszabb esetbem beül a társaihoz vagy kibumlizua a magán cellat.

Otthon kivégzés jár.

2018. szept. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/80 anonim ***** válasza:
83%
# 46 Szerintem meg te egy 8 éves értelmi szintjén vagy. Előbb még azt írtad nem jár büntetés Európában a nemi erőszakért. Kértem hogy bizonyítsd, erre most azt írod az itteni büntetés enyhébb :)
2018. szept. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/80 anonim ***** válasza:
16%

A 43- asban le van írva a lényeg. Egy muszlimnak nem ( megfelelő) büntetés a börtön, de azt is csak a legrosszabb esetben kapja,ha megfogják!


Szerintem húzd le magad a wc-n!


Ennek ne higgyjetek összevissza hazudik,hogy Ő muszlim meg hasonló,aztán kiderül,hogy gyk-s!!

2018. szept. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/80 anonim ***** válasza:
25%
Én muszlim vagyok, neked pedig agyadra ment a kormánypropaganda.
2018. szept. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/80 anonim ***** válasza:
29%

Nem mert nem vagyok narancsos!

Ezzel nagyon mellétaláltál!


Senki ne higyjen ennek a dk-snak ezentúl!!

2018. szept. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!