Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogyan lehet valaki Interpol-ü...

Hogyan lehet valaki Interpol-ügynök?

Figyelt kérdés

Hát lehet nem épp a jó topikba teszem mind1.

És tényleg néhányukat úgy kell elképzelni, mint amilyeneket pl. a Bourne-filmekben is láthatunk? Hány éves kiképzést kapnak, míg megtanulnak úgy verekedni? :S


2010. jún. 16. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Több éves kiemelkedő rendőrségi szolgálat az otthoni rendőrségen, minimum 3 tökéletes nyelvtudás, pszichológiai, és intelligencia teszteken kell átesni, szóval nem könnyű.
2010. jún. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10%
Az Interpol ügynökök nem verekednek. Az Interpol nem olyan mint az FBI hogy az egész világon nyomoz és letatóztat hanem irodái vannak az egyes országokban és nyomoznak de letartóztatást az illető ország rendőrsége eszközölhet az iroda kérésére. És az ország kiadatási egyezménye határozza meg hogy kiadják e.Az Interpol ha valakinek a nyomára akad egy országban, ott nem foghat el senkit, nem tartóztathat le.
2010. jún. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Szerintem ha csak amiatt érdekel ez az egész, "mert olyan jól" szeeretnél verekedni, akkor ne Interpol ügynök akarj lenni, hanem járj el valamilyen harcművészetre.


Én személy szerint a Zen Bu Kan Kempo-t tartom a leghatékonyabbnak, mert az inkább támadó szemléletű és iszonyatosan megedz mind testileg mind szellemileg. Persze mindenkinek más és más stílus tetszhet

2010. jún. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

No. Puszta kíváncsiságból kérdeztem, érdekes és izgalmas szakmának tartom, mármint azok alapján amit ugye filmek láttán megtudok róluk. (pl. Bűn árfolyama)

Akkor 2. válaszoló alapján, kb. van köztük jó pár oknyomozó (újságíró) csak épp anélkül ugye, h idő előtt nyilvánosságra hoznák. Azt is egy izgalmas melónak tartom. Az ilyen jellegű filmek a kedvenceim, pláne ha igaz történet alapján...

Nem mintha bármelyikhez is sok lehetőségem lenne a valóságban.

A verekedős dolog Bourne-filmek miatt ugrott be, azok úgy tolják ott, mint akiket 5éves koruk óta erre nevelnének. :D

2010. jún. 16. 13:37
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Ha elmondanám, meg kéne öljelek.
2010. jún. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezek szerint le tudnál nyomozni?
2010. jún. 17. 09:35
 7/7 A kérdező kommentje:
De amúgy most már én is tudom, h a 2. vélemény alapján is vannak :D. Szóval, hogy vannak olyanok akik elsősorban ki vannak képezve, verekedés stb..., illetve akik szimplán csak hírszerzésre specializálódtak. XD Ha ja akkor gondolom a 2 elérésének útvonala nem épp azonos... ha nem h mükszik a z utóbbi
2010. aug. 18. 19:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!