Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért támogatjuk Afrikát?

Miért támogatjuk Afrikát?

Figyelt kérdés

Minek támogatni nolyat aki saját magán sem segít.

Itt arra gondolok ,hogy a megművelhető területek 25%-át használják és ott is főleg fehérek, de miután elűzik a fehéreket nem művelik a földet. Afrika élelmiszereket európából az usa-ből kap amit a fehérek művelnek meg és nekik adják.

Afrikában jellemző a szegénység iskolázatlanság magas bűnözés és szaporulat.

Nem lenne jobb azt támogatni , hogy az első gyerek előtt sterilizálják magukat?


2010. jún. 15. 16:11
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
85%

Ne piszkáljátok már szegényt...


Az ilyen megalkuvó alakokból nagyon jó szolga szokott lenni Franciaországban a tökös niggerbandáknak.


Esetleg még azt is megengedik neki, hogy cumizzon egyet, mert hát szegény afrikaiak jókedvének és boldogságának a biztosítása az egyetlen dolog, amiért a fehér ember létezik, és ezt ő is nagyon jól tudja hős liberálisként. :)

2010. jún. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
36%

ne túlozd el mert alapvetően nem számítok liberálisnak!

Ha országot nem is, de történelmi eseményt tudok mondani! II Vilgháború!

2010. jún. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
38%

Ja meg hát a "fehérek" szentek ugye -.-

Nálunk az egymást a másik háta mögött kicsinálás folyik!

Azonkívül a nagy fehér fajotok számos képviselője rendszeresen küldi a halálba a fehér katonákat a legkülönfélébb érdekszférák mentén háborúzni!

2010. jún. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 A kérdező kommentje:

Tudod mi történne ha nem segélyeznénk afrikát?

A feketék jelentős része megdöglene.


Másrészt nem igazán tudsz olyan bűncselekményt mondani amiben ne a feketék vezetnének.

2010. jún. 17. 16:32
 35/45 anonim ***** válasza:
55%

"Azonkívül a nagy fehér fajotok számos képviselője rendszeresen küldi a halálba a fehér katonákat a legkülönfélébb érdekszférák mentén háborúzni!"


Te nem vagy fehér komám? És igen, mi állandóan háborúzunk egymással és a gyerekeinknek kalasnyikovot ajándékozunk szülinapjára, igen így van, mi is olyanok vagyunk mint mondjuk a Mozambikiak. Megyek is költözök! :DDDDDDD Idióta...

2010. jún. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
82%

"Ha országot nem is, de történelmi eseményt tudok mondani! II Vilgháború!"


Én is tudok!


Idi Amin - ugandai népírtás 100-500ezer halott


Ruandai népírtás hutuk vs. tuszik - 800ezer - 1millió halott


Mozambiki polgárháború - kb. 900ezer halott


Szomáliai polgárháború - 3-400ezer halott


Zimbabwei háború - kb. 30ezer halott


Libériai polgárháború - kb. 150ezer halott


Nigériai polgárháború - kb. 1,2 millió halott


Sierra Leonei polgárháború - kb. 75ezer halott


Jelenleg ezekben az afrikai országokban zajlik fegyveres konfliktus:


Csád, Uganda, Szomália, Szenegál, Algéria, Angola, Szenegál, Mali, Marokkó, Mauritánia, Nigéria, Szudán, Etiópia.


A fene a fehér pofánkba, milyen szemetek vagyunk! Nem tudom feltűnik-e hogy szeretik a népírtást és a polgárháborúkat az afrikaiak, ne gyere itt nekem azzal, hogy a fehérek a legrosszabbak a világon. Szerintem százszor rosszabb Afrikában egy diktátor, mint itt Európában egy Gyurcsány Ferenc, vagy egy Bajnai Gordon.

2010. jún. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
93%
Ja és ezek a polgárháborúk, népírtások, nem 50 meg 100 éve voltak, hanem maximum 20-30 éve, némelyik még jelenleg is zajlik.
2010. jún. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
30%

ha összeadjuk az áldozatok szűműt nem éri el a második vh-t!

Én nem azt mondtam h a fehérek a rosszabbak vagy bármi! Nem azt kéne nézni h ki a rosszabb vagy jobb de erre látom nem tanítottak meg téged!

Ja és FEHÉR vagyok, de ilyenkor mikor ezeket a véleményeket hallom inkább lennék Hugo Chávez! :D

2010. jún. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 A kérdező kommentje:

Akkor nézd meg a civilácipjukat. Sehol sincs a fehérekéhez meg az ázsiaiakéhoz képest.

Nézd meg mit csinálnak európa országaiban.

2010. jún. 17. 17:06
 40/45 A kérdező kommentje:
Amúgy ha meglenne hozzá a gazdaságuk meg a szaktudásuk (szerencsére egyik sem lesz meg soha) akkor már rég kiirtották volna a fehér seggedet.
2010. jún. 17. 17:07
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!