Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért támogatjuk Afganisztánt?

Miért támogatjuk Afganisztánt?

Figyelt kérdés
Tegnap hallottam, hogy Magyarország 200 millió dollárral támogatja az afganisztáni újjáépítést. Demagóg vagyok, ha úgy gondolom, itthon is lenne helye ennek az összegnek?
2007. júl. 12. 18:20
 1/5 anonim válasza:
88%
Én is úgy gondolom, hogy először itthon kellene "rendet" rakni, és biztosítani mindenkinek a megélhetést. Utána lehetne adakozni. Addig amíg itthon rengeteg szegény, éhező ember van, pénzkidobásnak tartom. Politika ide vagy oda.
2007. okt. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
75%
tény h adakozni szép dolog, de nekünk is alig van és azt a keveset ami van azt is odaadjuk Afganisztánnak. még ez is szép és jo de Afganisztán mikor fog nekünk adakozni vagy rajtunk segteni??
2008. márc. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
78%
szerintem is felesleges, arra meg várhatunk hogy ők segítsenek majd ... de hát úgynézki erre az országra már sz....nak.
2008. máj. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
14%

Kedves Kérdező,

Nem vagy demagóg, igazad van. De a nagy USA seggét azért ki kell nyalni egy kicsit...

2009. jan. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
Szokás nemzetközi együttműködések keretében szegény országokat támogatni.
2020. jún. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!