Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményed Jan Slotáról?

Mi a véleményed Jan Slotáról?

Figyelt kérdés
2010. jún. 11. 11:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ilyen vezető kéne nekünk is. Nem szeretem, mert nem vagyok szlovák. De ha Magyarországnak lenne egy hasonlóan soviniszta vezetője-vezetése az valószínűleg jót tenne az országnak.
2010. jún. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én gödörbe lövetném...
2010. jún. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
Igazából az szórakoztat, hogy a pasas remekül példázza, hogy mindig a másik ország szélsőségesei a hülyék, a sajátaink pedig aranypajzsos grállovagok.
2010. jún. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Paranoiás törtető egyén.
2010. jún. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
63%
ki a f szom az janslota?
2010. jún. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

11:32-es: pont ezt akartam én is kérdezni : D

Éljen a Faszbuk!

2010. jún. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Ján Slota, a kormányzó Szlovák Nemzeti Párt elnöke aki szerint a "Magyarok rákos tumor a szlovák nemzet testén, amit mihamarabb el kell távolítani".


meg ilyenjei vannak, tankkal akar(t?) Budapestre jönni.

azt hallottam a felesége magyar volt és lelépett egy magyar pasival, akkor kattant be teljesen, de nem tudom ez igaz-e



a szlovákja meg állítólag nem túl jó, talán úgy beszéli rosszul a nyelvet ahogy magyarok szokták, de ebben nem vagyok biztos, hogy ez így van

2010. jún. 11. 11:43
 8/14 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok: tudjuk, ki az a Jan Slota, csak van egy olyan csoport facebookon, hogy Ki a f*szom az a Jan Slota? : D

Egyébként szerintem elég gáz, amit művel..ha így folytatja, háború lesz, aztán az unió páros lábbal rúg ki mindkettőnket. : D

2010. jún. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Utálom,alkoholista frusztrált alak,aki a magyargyűlöletéből él....állandóan a békés,felvidéki magyarok ellen uszít.
2010. jún. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem kéne már abbahagyni a vele való foglalkozást? Hisz most megmutatták neki a szlovákok mi a véleményük róla. Nagy esés volt ez neki, több mint 10 százalékról alighogy bekerült. Majdnem "megsajnáltam" amikor könnyekkel a szemében nyilatkozott, hogy "még véres könnyeket fognak hullajtani a szlovákok"...szegénynek nem sikerül elég soviniszta állatot összeszedni...
2010. jún. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!