Ilyen vezető kéne nekünk is. Nem szeretem, mert nem vagyok szlovák. De ha Magyarországnak lenne egy hasonlóan soviniszta vezetője-vezetése az valószínűleg jót tenne az országnak.
2010. jún. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
2/14 anonim válasza:
Én gödörbe lövetném...
2010. jún. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
3/14 anonim válasza:
Igazából az szórakoztat, hogy a pasas remekül példázza, hogy mindig a másik ország szélsőségesei a hülyék, a sajátaink pedig aranypajzsos grállovagok.
2010. jún. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
4/14 anonim válasza:
Paranoiás törtető egyén.
2010. jún. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
5/14 anonim válasza:
ki a f szom az janslota?
2010. jún. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
6/14 anonim válasza:
11:32-es: pont ezt akartam én is kérdezni : D
Éljen a Faszbuk!
2010. jún. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
7/14 A kérdező kommentje:
Ján Slota, a kormányzó Szlovák Nemzeti Párt elnöke aki szerint a "Magyarok rákos tumor a szlovák nemzet testén, amit mihamarabb el kell távolítani".
meg ilyenjei vannak, tankkal akar(t?) Budapestre jönni.
azt hallottam a felesége magyar volt és lelépett egy magyar pasival, akkor kattant be teljesen, de nem tudom ez igaz-e
a szlovákja meg állítólag nem túl jó, talán úgy beszéli rosszul a nyelvet ahogy magyarok szokták, de ebben nem vagyok biztos, hogy ez így van
2010. jún. 11. 11:43
8/14 anonim válasza:
Utolsó vagyok: tudjuk, ki az a Jan Slota, csak van egy olyan csoport facebookon, hogy Ki a f*szom az a Jan Slota? : D
Egyébként szerintem elég gáz, amit művel..ha így folytatja, háború lesz, aztán az unió páros lábbal rúg ki mindkettőnket. : D
2010. jún. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
9/14 anonim válasza:
Utálom,alkoholista frusztrált alak,aki a magyargyűlöletéből él....állandóan a békés,felvidéki magyarok ellen uszít.
2010. jún. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
10/14 anonim válasza:
Nem kéne már abbahagyni a vele való foglalkozást? Hisz most megmutatták neki a szlovákok mi a véleményük róla. Nagy esés volt ez neki, több mint 10 százalékról alighogy bekerült. Majdnem "megsajnáltam" amikor könnyekkel a szemében nyilatkozott, hogy "még véres könnyeket fognak hullajtani a szlovákok"...szegénynek nem sikerül elég soviniszta állatot összeszedni...
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik. Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!