Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szóltok a 96 éves német...

Mit szóltok a 96 éves német náci elítéléséhez?

Figyelt kérdés
Örülök neki, hogy a napokban elítéltek egy 96 éves nácit. Remélem találnak még ilyen tetveket. Csak azt sajnálom, hogy közvetlenül a háború után nem ítélték el. Németországnak nyomatékosítania kell, hogy a jövőben nem alakulhat ki a nácizmus az országban. A nácizmus csíráját is ki kell irtani, hogy ilyen barbárság soha ne történjen meg újra.

2017. aug. 2. 20:08
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
0%
40-eske, ha nem vette volna magadra nem hisztiznél, ennyit erről. Én nem mondtam, hogy az vagy, te már hisztizel, hogy nincsennek is itten nácikok meg nem jött be a provokáció. De akkor mondom úgy, hogy értsd, aki nekiáll relativizálgatni, hogy bezzeg a X-ek Y-on is... az bizony nácimosdatás, méghozzá a javából, általában netnácit onnan lehet felismerni, hogy először elmondja, hogy a szovjetek milyen gonoszak voltak, aztán, hogy az amcsik leatomozták Japánt és a végén kiderül, hogy tizenkétmillió ember ipari lemészárlása hát mindig előfordul háborúban, bármelyik oldal megcsinálja, tehát nem is igaz, hogy a nácik olyan rosszak lettek volna, és különben is olyan cukik az SS rucik ezt persze nem írjátok, de erre gondoltok. De gondolom csak én fantáziálok itt arról, hogy valaki proletárdiktatúrához hasonlítja a Holokausztot meg hazudozik Lukács Györgyről, ugye csak én látom, mond, hogy a szemem csal és nem relativizálgat meg hazudik itt valaki elszántan.
2017. aug. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
94%

"tehát nem is igaz, hogy a nácik olyan rosszak lettek volna"

HOL LÁTOD EZT?

csúsztatsz, rágalmazol, mellébeszélsz. Miért jó ez neked?


Rohadtul mellé lőttél velem kapcsolatban 42-es. Mint a szerencsétlen Kálmánolgi (tényleg, nem te vagy az, Olgi?) az interjúban, ahol leantiszrmitázta az ország LEGNORMÁLISABB gondolkodóját -akinek a felmenői füstté váltak a táborban.

De elhiszem, hogy már ezt az adukártyát már nem tudjátok kijátszani, és pokolian fáj.


Ugyanaz a két oldal - csak az egyik a "történelem író győztes" -és a másik a letaposott lett.

Ennyi a különbség

-egyik kutya másik eb.


És hidd el, hogy az ávósok tettei, és azt amit a marxista-leninista elvek zászlói alatt tettek a gazemberek, nagyon sok embernek tudnak fájni.

(Lukácsról meg nem hazudozik senki, komisszár lett a zseniális ifjúhegeliánusból és még a rajongó tanítványai (Heller) is megjegyzik, nem kellett volna. De megtörtént. Pont.)


Vedd a fáradságot és olvasd el az 5-öst - csak a miheztartás végett, két zseniális zsidó gondolkodó művéről van szó. Jól elásták az írást - talán te sem tanultál róla-, mert nem illett a tervezettbe, de kiástuk.


És nem hagyjuk veszni az értékeket.

2017. aug. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
74%
Azért másoltam be én is a kérdező marhaságát, mert pacifista és toleráns létére örül egy idős ember zaklatásának. Azt már csak halkan teszem hozzá, hogy egy akkori postás vagy pék is nácinak minősül a hülye marha liberálisok szerint.
2017. aug. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 Estádio de Felchút ***** válasza:
76%
Az a véleményem, hogy a háborúnak több, mint 70 éve vége van. A hivatalos rettegők lassan új pénzforrást kereshetnének, mert már unalmas a hiszti. Vége, béke van.
2017. aug. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
3%

43! Nézzél már tükörbe netnácikám, majd aztán vádaskodjál, de persze tény, hogy sarokba szorított állat a legveszélyesebb. Ez látszik rajtad, a hazugságaitokat jól előtúrtátok azt látom, meg a nácimosdatást a relativizálást, szerencsére ezt nem tanítják, te ezeket a magadtól szedted össze csak egyet emeltem ki a hazugságaidból, amit Lukácsról írtál, mert azt sem igaz, hogy bárkit is lelőtt volna, de bár ez lett volna a válaszoddal a legnagyobb baj.



44! A gyilkosság szerinted elévül? Épp az a baj, hogy sajnálgatják az idióták a vén gyilkosokat. Ha valaki megöl egy embert, és öreg korában kapják el, akkor hagyjuk futni ezek szerint? Ha holnap valaki lekapcsolná mondjuk a zodiákus gyilkost, azt is el kéne engedni elvégre ha még él is már biztosan 90 fölött van. Szegény bácsika, jaj.

2017. aug. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
100%

"A gyilkosság szerinted elévül?"


Konkrétan kit ölt meg Oskar Grüning?

2017. aug. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
#37 Én úgy értettem, hogy nem csak az az elítélendő, amit divat annak tekinteni! Nem attól lesz elítélendő valami, mert divat annak tekinteni! Hanem mert önmagában elítélendő! Aki divatból ítél el valamit, az ha változik a divat, változik a személyisége is! Bár ugyanez fordítva is igaz! Aki csak a divat miatt elfogadó, az a divat változása után megváltozik.
2017. aug. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
100%
És nyilván, aki X, Y, Z háborúkat elítéli (pl. világháborúk), de más értelmetlen mészárlásokat nem (pl. állítólag a hidegháborúkban is annyian haltak meg mint a világháborúkban), az csak divatból ítéli el a mészárlást, amit elítél! lád, az amerikaiak mindenre büszkék, még a ledobott atombombákra is! A világ "rendfenntartója" több százezres lakosú városra dobott atombombát, és ártatlan civileket ölt meg egy olyan háborúban, amit úgyis megnyertek volna! Aki ezt "diadalnak" tekinti, és büszke erre, az nem veszi észre, hogy olyat nem ítél el, amit szintén el kéne! Nyilván egy egészséges lelkületű ember mindenfajta erőszakot elítél! És nem csak a háborúra gondolok!
2017. aug. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
44%
#47 Kemény vagy, de nagyon. Az irományodat meg azért pontozzuk le, mert eszelős ostobaság. Az írójának jól láthatóan fogalma sincs se a marxizmusról, se a liberális demokráciákról, de azért szidja őket.
2017. aug. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
100%

szia liberális, mindenki hülye, csak te vagy helikopter.

Ez már csak így lesz, amíg világ a világ.:D


a (hülye) Platón szerint: "a demokrácia a csőcselék uralma"


vagyis oklokrácia, azoké, akik a szabadságot megfelelő erények (például mértékletesség) hiányában a szélsőségességig fokozzák, s így a szabadságból szabadosság lesz.


a demokráciában mindenki a gazdagságot és a gyönyört keresi, ami káoszhoz, majd türanniszhoz vezethet.


Platón Állam/ VIII. könyv:

„A szertelen szabadság, úgy látszik, szertelen szolgaságba csap át, magán-, és állami életben egyaránt. […] Hihetőleg a türannisz nem más alkotmányból, de épp a demokráciából születik, a szertelen szabadságból támad a legvégső, legbőszebb szolgaság.”

2017. aug. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!