Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szóltok a 96 éves német...

Mit szóltok a 96 éves német náci elítéléséhez?

Figyelt kérdés
Örülök neki, hogy a napokban elítéltek egy 96 éves nácit. Remélem találnak még ilyen tetveket. Csak azt sajnálom, hogy közvetlenül a háború után nem ítélték el. Németországnak nyomatékosítania kell, hogy a jövőben nem alakulhat ki a nácizmus az országban. A nácizmus csíráját is ki kell irtani, hogy ilyen barbárság soha ne történjen meg újra.

2017. aug. 2. 20:08
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
12%
csönd robgros, örvendezz!
2017. aug. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
83%
Hírforrást is kérnék hozzá, amennyiben nem okoz gondot. 69-esnek pedig izenem, ha én egyszer kinyitom a számat...! Ha én egyszer elkezdek beszélni...! :-P
2017. aug. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
67%

csönd, robgros, ne legyé' ünneprontó!

Én ugyan a szeretettel való ölelésnek, a kedves szavaknak, a barátokkal való együttlétnek, meghitt beszélgetéseknek szoktam örülni, meg a ragyogó tájaknak, a kristálytiszta patakoknak, a fenyőerdő suhogásának, a rigó énekének, a végtelen tengernek, a Jóisten uzsonnájának örülök, de itt most ennek KELL örvendezni!

[link]

2017. aug. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
73%

[titokban most ennek örvendezek, de ne mondjátok el senkinek, mert titok. Milyen szép!]

Haydn Symphony No. 49 in F minor ' La Passione '

https://www.youtube.com/watch?v=TfpmM1W3ZfY

2017. aug. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
75%
Kérdésemre nincs válasz, bolondozás annál több. Elő a farbával emberek! :P
2017. aug. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
64%
Apropó, nem inkább a humor rovatba kellett volna tenni?
2017. aug. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
68%

"Miért kellett ugyanazt 5-ször beírni, ami a kiegészítésben van?"


Az ilyen jellegű kérdéseknél, érezhető, hogy a kérdező már tudja a választ, és ellentmondást nem tűr. Mi lehetne helyesebb válasz, ha engedelmesen a kérdező saját álláspontjára helyezkedik a válaszoló?

2017. aug. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
72%
De így is lepontoztak, szóval nem működik. Ettől persze még örülök neki. Azért feljelentem "ez nem kérdés" kategóriában, biztos ami biztos.
2017. aug. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
74%

'Mi lehetne helyesebb válasz, ha engedelmesen a kérdező saját álláspontjára helyezkedik a válaszoló?'


De én nem óhajtok az álláspontjára helyezkedni, mert nem bólogatójános vagyok :D

2017. aug. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
16%
kár volt jelenteni, nagyon jó ez itt, 5-öst olvassátok el, nagyon fontos, és jó éjszakát mindenkinek!
2017. aug. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!