Milyen döntést hozzak?
Figyelt kérdés
A szüleim az USA-ban élnek közel 4 éve. Most idén nyáron mennék én is végleg. 7. osztályos vagyok, de már a nagyszülőkkel nem szeretnék többet itthon maradni. Az Angol nyelvet 9 éve tanulom, úgyhogy annyira nem vagyok elmaradva. A szüleim adót fizetnek. Eléggé nehéz helyzetbe hoznak a tanárok nap, mint nap, mert azt mondják, hogy járjam ki a 8.-at. Mindenféleképpen már szeretnénk, hogy kiköltözzek,de mit tudnánk tenni? Persze a gyámügy mondta, hogy mindent el fog intézni Magyarországon, ne aggódjunk.2017. febr. 27. 16:13
1/7 anonim válasza:
A szüleid mit keresnek ott és te miért vagy itt?
2/7 A kérdező kommentje:
Pénzt keresni vannak ott, és idén sikerült mindent elintézni, hogy ottmaradhassak. (Körülmények, autó, stb...)
2017. febr. 27. 16:20
3/7 anonim válasza:
Persze hogy az iskola azt akarja, hogy maradj végig, fejpénzt kapnak utánad. Azt nem értem, hogy ez miért befolyásolja a te döntésedet?
4/7 anonim válasza:
Kint is járhatsz iskolába, ez nem probléma. (ha legálisan vannak kint a szüleid)
Ne várj egy percet sem. Menj. Profitálni fogsz belőle.
5/7 anonim válasza:
Én már végigjárnám az általánost itt, mert ha kimész és vizsgáznod kell egy középsuliba, lehet ég és föld az itt megtanított és az ott követelt anyag. Ha meg nem tudsz felkészülni időben, akkor csúszol egy évet (bár gondolom nem katasztrófa, de azért mégis..)
7/7 anonim válasza:
😳😳😳😳😳 Uristen, ha nekem ilyen lehetosegem lenne, az lenne az elso, hogy beintenek a magyar oktatasnak, es mar a borondomet csomagolnam Jesszus. Nem is tudod, milyen szerencses vagy. Az iskolabak megis mi koze van ahhoz, hogy meg egy evig odajarj, amikor a szuleid negy evenincsenek is itthon???? Kint amugyis teljesen az oktatas rendje, tokre mindegy, hogy itt kinartad a 8. Vagy nem.... en nem is ertem, hogy ez hogyan merult fel benned kerdeskent😳😳😳 Kerlek, konyorgom, egy percig se gondolkodj ezen, es azonnal pakolj!!!!
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!