Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nem ijesztő a gondolat, hogy...

Nem ijesztő a gondolat, hogy Theresa May és Donald Trump (legalább is politikailag) egymásra talál?

Figyelt kérdés

Deja vum van..

De mindegy, szerintem túlzottan jobbos politikus mindkettő, nagyon demagógok és nem várok tőlük sok jót, de ő volt Trumpli első vendége, és szoros együtt működésre törekednek azt mondták, ráadásul Putyinnal is jóban akarnak lenni..

Mit gondoltok?



2017. jan. 28. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Repedezik a balliberális világrend.
2017. jan. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem repedezik hiszen sosem létezett, de most elbukott. :-)

Lehet örülni.

Viszont most nem ez a kérdés.


Egy jobbosnak sem kell feltétlen szimpatikusnak lenni ezeknek.

2017. jan. 28. 20:29
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Jóban lenni Putyinnal és kinyalni Putyin $eggét két külön dolog, Trump az előbbire törekszik, míg Orbán az utóbbira. Az, hogy Clintonnal ellentétben Trump nem akar totális háborút vívni Oroszország ellen, hanem igyekszik az orosz olajjal akar elszakadni az arab diktatúrák olajterrorjától szerintem nem egy olyan hű de elvetemült dolog. Amúgy meg ha már szóba hoztad az ijesztő dolgokat, szerintem sokkal parább látvány, amikor az über-feminista Clinton a nőket háziállatokként kezelő szaúdi hercegekkel bratyizik, miközben Trump-ot ekézi amiatt, amit 11 éve mondott egy buszon a puncikról.
2017. jan. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Más lesz a világpolitika, mint eddig, de szerintem végtelenül túl van ez lihegve.
2017. jan. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ahhoz kepest mekkora varakozasokkal neztek a jobbosok a Trump-May talalkozo ele, nem tortent valojaban semmi. Nyilvan kolcsonosen biztositottak egymast hogy mekkora baratok, May beszolt egy par temaban Trumpnak, aztan ennyi.
2017. jan. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Politikusok jó kapcsolatra törekednek, ez SZÖRNYŰ!!!
2017. jan. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
34%
Mért lenne ilyesztő? Közös erővel még ezt a rühes Eut is ki tudnák nyúvasztani.
2017. jan. 29. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sunshinedoll ***** válasza:
De, konkrétan mikor megláttam a képet, ahol kezet fognak 2 évre előre kiszáradt a vaginám.
2017. jan. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!