Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha kéne választanod melyik...

Ha kéne választanod melyik hadseregbe állnál be a közel keleten mit választanál? IZRAEL vs Hezbollah?

Figyelt kérdés

egyszóval a terület bitorlókhoz vagy azokhoz akik a hazájukért népükért harcolnak?



én egyértelmű Arabokhoz...


persze nyugodtan lehet mondani hogy egyikhez se és hasonlók...

akinek ez a véleménye nem kötelező írnia :-)


2010. ápr. 29. 01:39
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
89%
természetesen Hezbollah
2010. máj. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
hezbollah
2010. máj. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
33%

előző!


ne húzd fel magad. hülye ágybafosós tizenévesek vannak ezen az oldalon, akik még nem tudják miből veszik meg a holnapi adagot.

2010. máj. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
0%

lol, hogy itt menyi deviáns, nyomorék liberális van, ki az az agyhalott aki a tetves izraeliekhez menne ???

Én természetessen a Hezbollah mellé állnék.



http://www.youtube.com/watch?v=96Ht1WCEnBw

2010. máj. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
42%
egyértelmü hogy Isten pártjához szegődnék:) Hezbollah
2010. máj. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
10%

És felrobbantanátok magatokat, ha egy idióta vallási fanatikus ezt adja parancsba? XD


én az IDF-et választanám.

2010. júl. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
0%
nem is tudom...
2010. aug. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
10%

"lol, hogy itt menyi deviáns, nyomorék liberális van, ki az az agyhalott aki a tetves izraeliekhez menne ???

Én természetessen a Hezbollah mellé állnék."


Érdekes, világszerte éppen a liberálisok azok, akik annyira odavannak a palesztinokért, meg a kifordult szemű, szakálltépő muszlim őrültek jogaiért. Ugyanazok, akik "szegín, szerencsétlen" romák jogaiért, meg a melegekért is annyira odavannak. Izrael az euroatlanti civilizáció előretolt bástyája a Közel-Keleten, a iszlám elleni védekezésben. Akik keresztény európaiként a Hezbollahot támogatják, ugyanolyan szánalmas idióták, mint a sok ballib széplélek.

2010. aug. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
45%
Hezbollah!Az izraeliek paraziták!Lehet rákeresni videómegosztó oldalakon,h palesztina(tudom h a hezbollah libanon)vagy egyebek,és meglehet nézni ezeket a patkányokat,h mit művelnek!
2011. febr. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Ugyanaz vagyok,aki az előzőt írta.18:34-kor írt kommentelőnek üzenem,hogy azért gondolkodjon egy kicsit el.Nem mondom h helyes az öngyilkos merénylet DE:Ha egy-két szemétláda izraeli(Irak,Afganisztán esetében amerikai)mocsok megölné a feleséged/férjed,gyereke(i)det,az otthonodat bulldozerrel szétrombolnák akkor szerintem te is belátnád,hogy már semmi értelme nincs az életednek,és ha már meghalsz,magaddal viszel egy-két zsidót!
2011. febr. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!