Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha kéne választanod melyik...

Ha kéne választanod melyik hadseregbe állnál be a közel keleten mit választanál? IZRAEL vs Hezbollah?

Figyelt kérdés

egyszóval a terület bitorlókhoz vagy azokhoz akik a hazájukért népükért harcolnak?



én egyértelmű Arabokhoz...


persze nyugodtan lehet mondani hogy egyikhez se és hasonlók...

akinek ez a véleménye nem kötelező írnia :-)


2010. ápr. 29. 01:39
1 2 3
 11/30 BlackSword ***** válasza:
33%
Az izraelibe... Jó a felszerelésük, a kiképzésük...
2010. ápr. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
36%
A jófiúkhoz, tehát az Al-Quwa'at al-Musalha al-Lubna'aniya (a Libanoni Hadsereghez). Határozottan a terrorista Hezbollah ellen, de védve az országot a külső agressziótól is.
2010. ápr. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
69%

"akik a hazájukért népükért harcolnak".


Egyértelmű.

2010. ápr. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
36%

Zsido vagyok, izraeli

Nagy erdeklodessel neztem vegig a 03:29 altal bekapcsolt linket, ilyen propaganda filmet ugyanis meg nem lattam. Bar meg kell jegyeznem, hogy nem egeszen ertem, mit is akarnak mondani:


0:15 jon egy csizmas lab – valoszinuleg hamasznyik – ralep egy piros foltra (ez a festek ver akar lenni?) es elkezd remegni a fold. Hu, de megijedtem!!


0:29 egy puskas alak lovagol – szamarat eleg sokat lattam Gazaban, lovat meg soha


0:34 hamasznyikok HATTAL sorfalat allnak egy robbantashoz, majd mindket fal lehasal, puskat fogva ket ellentetes iranyba – miert?


Ezutan egy csomo (szamomra erthetetlen) gyakorlat kovetkezik, pld 0:53 kulonbozo iranyokba lovoldoz – de nem latjuk, sem azt, hogy mire, sem azt, hogy talalt-e (szerintem nem)


0:56 robbant valamit – mit? 0:57-en csak a fustot latjuk

1:07 az elozo fust, amire egy sorba fejlodott csoport lo – valaszthattak volna egy kicsit kisebb celpontot is.


Gyakorlatok "beepitett teruleten"

Futnak, kusznak maguk kozott – de hol van mar egy ellenseg?!


2:02 Eddig csupa alarcost lattunk – most egy fedetlen arc – o ugyanis sahid (aki a hit vedelmeben elesett, pld harcban vagy ongyilkos robbantasban ), ezert mar szabad mutatni az arcat. (Van aki azt hiszi, hogy az izraeli hirszerzes az ilyen propaganda filmek alapjan szerzi be a hamasznyikok fenykepeit?)


2:11 Ez egy filmfelvevo gep, nem? Az operator az elotte levo hamasznyikokat fenykepezi. OK, de mi koze a fenykepezo gep celkeresztjenek a harchoz? Nem inkabb egy izraeli katonat celzo fegyvert kene mutatni? Na ja, de az izraeli katona esetleg nem allna ilyen fegyelmezetten be a fenykepezeshez.


2:28 Ez igaz felvetel. Ilyen raketakkal lottek a del-izraeli varosokat.


2:50 Na vegre egy ellenseges repulogep. Igaz, hogy nem is talaltak el.


Most egy sor raketakiloves es sahid kovetkezik. Azt nem mutatjak meg, ahogyan ezek a sahidok epp a raketa-kilovesre erkezo izraeli valasz kovetkezteben vethetik le az inkognitojukat.


3:17 Ezek izraeliek vagy hamasznyikok? (Valoszinuleg ez reszlet egy izraeli hiradobol, mivel a katonakon nincs sem alarc sem hamasz-szalag)


3:29 Bukfencezni mindenesetre tudnak



4:00 Megmutathatnak, hogy mit talalt el, diadalmaz mozdulatot egy kezdo szinesz is tud produkalni.


4:31 Oregem, ha loni akarsz, akkor a celpontra kene nezni, nem a felvevo gepre.



Na, ebbol ennyi eleg is.

Bar van valami, amit nem ertek (tenyleg). Arab diszfelvonulasok filmjen is lattam mar, es most itt is (pld

2:41, 4:59, 5:45 ), hogy MAGAS TERDEMELESSEL futnak. Miert? Szivesen vennem, ha valaki valaszolna, aki tudja a valaszt.

2010. ápr. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
67%
Ha zsidó vagy és izraeli, akkor mit érdekel ez az egész amit mi magyarok itt dumálunk? Foglalkozz Peresz bácsival meg a palesztinok kiírtásával :D puszi :D
2010. ápr. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
38%
Egyébként nagyon értelmes vagy. Ki van írva az elején hogy HamasPower erre valószínűnek tartod hogy "hamasznyik" :D:D Ja, és senki nem kérte hogy elemezd a videót... :D Nem ez volt a kérdés.
2010. ápr. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
53%

Magyar vagyok, katolikus.

Érdekes ez a videó az izraeli hadseregről:


http://www.youtube.com/watch?v=jKqwNdWZsFU


0:10 hova menetelnek?


0:15 fürdőznek a tengerben?


0:30 hú de keményen beugranak valószínűleg székrekedésük van


0:42 lövik a semmit?


1:00 kilövi a helikopter a rakétáját a semmire?


Na itt meguntam, hova lőnek benne? Mire? Mi felé rohannak? Miért futkároznak? Futkározni mindenki tud!


Kb. ilyen a videó elemzésed te idióta...

2010. ápr. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
61%

Végtére is minden videót így a Hamaszosat is ki lehet gúnyolni én sem azért pont azt raktam be mert mind a nemtudomakármennyit lezsűriztenm és ez lett volna a legütősebb.A propaganda és a teljesítmény külön dolog.A holokausztpénzekből vásárolt eurómilliós fegyverekkel a hű de ütőképes izraeli hadsereg nem tudott elfoglalni egy Bp-nél jóval kisebb területet amit főleg primitív gépfegyverekkel és házi készítésű rakétákkal védtek.Pont azért volt annyi civil áldozat mert ha már a centrumba rizikósnak találták behatolni, csináltak egy vérfürdőt a lakótelepi külső városrészen.

Hasonlatképp a pilóta aki a F1 időmérőn Skodával csak 2mpel kap ki a Ferraritól az nagyon tehetséges.

2010. ápr. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
23%

Az izraeli a 13:45-nek

Apai nagyszuleim MO-n szulettek (innen tudok magyarul) es nagyapam emleke miatt olvasok-irok ma is neha magyarul. Egyebkent pedig vedd eszre, hogy csak az Izraellel kapcsolatos kerdesekhez szolok hozza.

2010. ápr. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!