Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Clinton istenitők! Mit szóltok...

Clinton istenitők! Mit szóltok a nagyvaloszinusegu Trump győzelemhez?

Figyelt kérdés
2016. nov. 9. 07:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
75%

Kevésbé kártékony? Az, aki totálisan beszámíthatatlan, már csak a sokat emlegetett mentális, egészségügyi állapota miatt is, de ezt leszámítva is képtelen kompromisszumokra... Aki szembe ment volt Oroszországgal, és ezzel nem azt mondom, hogy támogatni kell, vagy hasonló ideológiát képviselni! Sőt. De Trump mindig azt hangoztatta, hogy hajlandó lenne együttműködni, pedig, a lejárató kampány ellenére, semmi köze nem volt Putyinhoz. Egyszerűen csak logikus, hogy egy diktatorikus, erős államot nem támadni kell, mert az vezethet komoly háborúhoz, hanem KOMMUNIKÁLNI vele. Clinton erre nem lett volna hajlandó. Büszkeségből, amiért Putyin sosem ismerte el erős vezetőnek, vagy dacból... ez aztán politikushoz méltó hozzáállás.

Abban meg gondolom, egyetértünk, hogy az ISIS ellen tenni kell, és máshogy nem lehet, csak katonai fellépéssel. A menekültkérdés másodlagos. Európa elsőre rosszul kezelte, remélhetőleg nem követi el újra ugyanazt a hibát, ha igen, magára vessen.

2016. nov. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
*volna
2016. nov. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%

#4 ez egy troll


Mert Clinton ellen nem volt hazugsagokkal teli ellenkampany. Rossz vezeto lett volna. Nagyon rossz. De meg mindig jobb mint Trump.

2016. nov. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Most ti tényleg azon vitatkoztok ezen a szép őszi reggelen, hogy foshanyi vagy hanyvafosni kellemesebb? Jézusom. Az emberi értelem tényleg csak felülről korlátos.
2016. nov. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ha te ebből csak ennyit látsz, akkor valóban.
2016. nov. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
91%
A sok gyk-s önjelölt politológus megjósolta, hogy clinton győz, mint ahogy a brexitet is. Most mélyen kussolnak.. :DDD
2016. nov. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

# 15/16     ma 08:07


Miért, itt a gyk-n megy más? A beszűkültek szűkölnek éppen, meg verik a nyáluk, hogy nyertek (ha meg nem, akkor arra verték volna, hogy elcsalták, mint minden vesztes választásuk), a másik oldal meg reagálásra se méltat. Egy kérdés alatt nem láttam valódi politikai elemzést, csak hogy az egyik fosvahány Trumpért, a másik hányvafos Clintonért, meg vagyunk mi, páran akik kiröhögnek titeket, míg el tudjuk feledni hogy az ilyenek döntik el a választást.

2016. nov. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Kiröhögni egyébként mennyiben intelligensebb hozzáállás, mint mondjuk érvekkel alátámasztani, hogy miért hülye ez vagy az az oldal? Már ha zavar, hogy egyik kérdés alatt sem alakult ki érdemi beszélgetés. Ja, hogy túl szép ehhez ez az őszi reggel. Meg érveid sincsenek. :( Felsőbbrendűségtudat, az viszont bőven van.
2016. nov. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

# 18/18     ma 08:48


Szerinted ha a gyk több éves pályafutása alatt nem alakult ki érdemi vita, majd pont miattam fog? Engem nem kell meggyőzni, hogy mindkét oldal szar, az ittenieket meg nem lehet.

Ez van. Ha valaki nem röhögni jár ide, akkor rossz helyen van.

2016. nov. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Őszintén szólva ma először írok ebbe a témakörbe, mert 2008 óta szinte teljesen elhatárolom magam a politikától, nincs értelme foglalkozni vele, legalábbis a belföldi politikával semmiképp. Ez az elnökválasztás számomra más volt, fontos, nem csak Amerikának, hanem, ahogy írtam - bár már törölték a kérdést - egész más, fontos jelentősége van, amit kevesen vesznek észre, azért ástam bele magam első körben. De elnézve az ide írók átlag értelmi szintjét és informálatlanságát, szerintem az utolsó alkalom is. (Itt ezt nem rád értem, te értelmesnek tűnsz, attól, hogy a két volt jelölttel és támogatóikkal kapcsolatban kételyeid vannak, ami valahol érthető.)

Más témakörökben ki tud alakulni normális és értelmes beszélgetés időnként, bár... nagyon kategóriafüggő.

2016. nov. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!