Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Folyamatosan azt olvasni...

Folyamatosan azt olvasni mostanában, hogy a németeknek is egyre jobban elege van a Merkel féle politikából. Szerintetek, hogy hogy nem kattant még be senki (főleg a szélsőjobb) és nem volt ellene merénylet?

Figyelt kérdés

#jdndnsjjs
2016. aug. 7. 00:12
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Csak a közép-afrikai banánköztársaságokban divat így megoldani a problémákat.
2016. aug. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem nem csak a németeknek van elege belőle, és felkelhetnének a fotelból, mielőtt azt kell olvasniuk az illemhelyiségben a zokos telón, hogy ők is banánköztársasággá váltak.

Nem mondom, hogy merénylet legyen ellene, de esedékes volna tenni valamit. Talán leváltani...

2016. aug. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez a nő (? inkább maga a sátán) mindennek való( igen még annak is, főleg az anyukája...) csak politikusnak nem. Ez( mert nekem az ilyen nem ember) esetleg egy hintaszékben ülő, épp kötögető nagymamának való. Minden másra alkalmatlan.
2016. aug. 7. 00:42
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

A modern, civilizált világban az emberek tüntetnek, sztrájkolnak, szavaznak.

Nem akarom leszólni az afrikai országokat, de az általad felvázolt dolgok ott szokásosak.

2016. aug. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Valóban. Én se azért kérdeztem mert ez kívánom. De a szélsőségeknél ez a megoldás sajnos...
2016. aug. 7. 01:10
 6/7 anonim ***** válasza:
38%

Jaja, ellene lehet nem volt.

Az más tészta, hogy kb 300 támadás volt tavaly menekülttáborok ellen, volt hogy robbantottak.


A gyűlületbűncselekmények is valami 400% emelkedtek.

Ennyit a civilizált németekről meg a kettős mércéről. Valahogy ezek alig szerepelnek a hírekben.

2016. aug. 7. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 gyilkosbalna ***** válasza:
Én már várom mikor váltják le Merkelt mert akkor megy az összes idíóta vissza szíriába az a kevés tanult kb.10% meg marad
2016. aug. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!