Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A liberálisok nyíltan ünnepelt...

A liberálisok nyíltan ünnepeltek egy baltás gyilkost?

Figyelt kérdés

Kivezényelt gyermekekkel köszöntötték, és ajándékcsomagokat adtak át a későbbi merénylőnek.


A képen az a baltás terrorista migráns, a magát Iszlám Államnak nevező terrorszervezet harcosa látható kiemelve, akit a magyar hatóságok fogtak el tavaly júniusban Ásotthalmon.

[link]


A brüsszeli jogszabálynak köszönhetően Magyarországon a fóti gyermekközpontba került, majd innen folytatta az útját Németországba, ahol eddig tartózkodott. Hétfőn (július 18.-án) aktivizálta magát, és az addig alvó iszlamista véres mészárlást rendezett a németországi Würzburg közelében egy vonaton. Nos, ezt az ártatlan családokat kaszaboló gyilkost üdvözöltették kötelező jelleggel a kivezényelt német gyermekekkel, akik a szüleik által szintén gyakorlatilag kötelező jelleggel összeállított ajándékcsomagokat adták át az Iszlám Állam terroristájának és társainak 2015 decemberében a menedékkérőket gondozó ochsenfurti otthonban. A kép ekkor készült, ott vigyorog a terrorista is.


Szegény gyerekek! A legsötétebb diktatúrákban sem használták fel így a gyerekeket (és a törvénytisztelő polgárokat) terveikhez, mint a Merkel-féle Németországban és a Juncker-féle Európai Unióban...


[link]

[link]



2016. júl. 27. 23:49
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
14%

Azért a kérdés is eléggé demagógra sikerült, kérdező. Bár valóban, a németek nagy részét sem az eszükért fogja elrabolni az ufó. De igen. A válasz az, hogy igen, nyíltan ünnepelték a baltás gyilkost, meg még ki tudja mennyi potenciális terroristát. Zavarja ez őket? Dehogy is, hiszen nem akarnak nácinak tűnni. :(


Ne haragudjatok, hogy kurucot linkelek, de nagyon hatásos:

[link]


1: Sóhaj... [link]


6: Mi? Dehiszen ott a fénykép. Vagy az is csak photoshop?


10: Már nincs kedvem kikeresni, hogy ez milyen érvelési hiba.


12: De pont az lenne a lényeg, hogy ennyi idő után már lehessen látni.


18: Lásd első... ja és ők is annyira keresztények, mint amennyire én komcsi. Pl.: most hoztak létre egy muszlim csoportot a párton belül...


[link]

2016. júl. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
#13:"Az örmények is az Asala terroristáiból nemzeti hőst csináltak...".Egyrészt nem értem,ezzel mit próbálsz igazolni?Hogy ez rendben van így?Másrészt meg persze,sok ilyen "sztori" van a világban,csak az a különbség,hogy azeri "barátunk" nemzeti hőssé válása,a magyar kormány aktív részvételével történt.Engem az egészben csak ez zavar.Téged nem,nincs ezzel semmi gond.Nem vagyunk egyformák.
2016. júl. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
93%
Egyébként,hogy azért a kérdésre is válaszoljak:nem ünnepeltek semmiféle baltás gyilkost,mivel akkor még nem volt az.Mellesleg,azeri "kollégáját" viszont annak tudatában engedte haza a kormány,hogy tudta mit tett és őszintén szólva,nem hiszem,hogy az örmény-azeri viszony ismeretében egy percig is komolyan vették,hogy le kell ülnie a büntetését.
2016. júl. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
61%

" Sóhaj..."


Nem tisztem védeni az első válaszolót, deszerintem ő nem érvelni akart, hanem helyrerakni a kérdezőt, aki nem tudja milyen ideológiájú emberek szoktak baltás gyilkosokat védeni.


Én pedig mint mondtam, nem hiszem el, hogy az illető lenne rajta.

2016. júl. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
0%

# 21/24 Időpont ma 10:21


Érvelési hibával linkelni alapból ciki, hát ha még igazad sincs... :-D Na, az roppantul.

2016. júl. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 fogd ***** válasza:
@ kérdező?? Kik is engedték szabadon??? AZ ANTILIBERÁLIS ILLIBERÁLIS FIDESZ KORMÁNY!!!!!!! Innentől kezdve liberálosozni borzasztó ostobaság!!!!!!
2017. ápr. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Ez lenne az országgal, ha a parádézó tüntetők kerülnének hatalomra: elárasztanának minket terroristákkal !
2017. ápr. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Egészen véletlenül az azeri baltás elengedésekor utaltak egy azeri politikus fiának Budapesti számlájára kb 2 milliárd forintot.

Hajrá FideSS!

2017. szept. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!