Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Jól látom, hogy most már nem...

Jól látom, hogy most már nem csak hazánk "rasszista"?

Figyelt kérdés
Üdv, nekem régebben, 1-2 éve a sajtóhírek alapján úgy jöttek le a dolgok, hogy Magyarország idegengyűlölő, eu ellenes, a többi ország bezzeg jó irányba halad, csak hazánk a fekete bárány. Legalább is szerintem a média ezt üzente. Most meg már változtak a dolgot, már más is gonosz, a britek is, amerikai rendőröknek meg hobbijuk lett az emberek zaklatása.
2016. júl. 8. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Sosem mondta senki, hogy csak és kizárólag a magyarok idegengyűlölők. Minden országnak megvannak a maga idegengyűlölői, annyira azért nem tűnünk ki. Olyan viszont nincs jelen más országokban, hogy az aktuális hatalom a saját erejét ilyen mértékben a menekültkérdés meglovagolásával szeretné növelni, de ez már politika. EU-ellenesnek meg nem mondanám a lakosságot, csak a politika szeretné kicsit ebbe az irányba terelni a dolgokat, de a magyarok alapvetően nem EU-ellenesek.
2016. júl. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1.: Igen tudom, itthon kb. a 70% nem szavazna a kilépésre. De én a régebbire értettem :)
2016. júl. 8. 22:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Most pontosan mit is akarsz mondani? Azt, hogy a média hazudik, Magyarországon amúgy minden oké, és igazából Amerikában sem lövöldözik senki, vagy azt, hogy lám, más országokban is vannak problémák, így a felesleges foglalkozni a mieinkkel?
2016. júl. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
" Most pontosan mit is akarsz mondani?" Semmi különöset. Csak annyit, hogy csak szerintem változott meg teljesen a média pár év alatt?
2016. júl. 8. 22:37
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
A kerítés építéskor "nácifasisztarasszistaidegengyűlölő"-nek titulálta Magyarországot a média. Amikor a környező országok követték a példánkat, az nem volt gond és jól tették. A szemét firkászok áztattak minket.
2016. júl. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A kettő miért zárja ki egymást? 1-2 éve még például nem a futóbolond Trump volt az egyik legesélyesebb amcsi elnökjelölt, 1-2 éve még nem akart kilépni Nagy-Britannia az EU-ból egy demagóg és hazug népszavazás miatt (pl. a kilépéspártiak azzal is kapmányoltak, hogyha nem lesz EU, akkor a pakisztáni bevándolról is hazamennek, mintha a kettőnek lenne bármi köze egymáshoz)

Az amerikai rendőrök meg sosem montek a szomszédba, ha szükségtelen túlkapásokról volt szó. Ezekről pedig a média mindig is beszámolt.

De mindez még nem jelenti azt, hogy Magyarországon minden jó volna!

2016. júl. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Így jöttek le? Már akkor is félreértetted. Nem Magyarország idegengyűlölő, hanem Orbán. És néhány híve. A sajtóhírek erről számoltak be. De kétségtelen, előfordul, hogy félreért valamit az ember.

A mai helyzetet is túldramatizálod. A gonoszság lehet ugyan, hogy nő (nem mértem), de a britek nem gonoszak. 52%-uk bevette azt a mesét, amivel az azóta eltűnt "vezérek" etették. A hiszékenység nem gonoszság. Az amerikai rendőrök meg mindig is ilyenek voltak. Páran lelőttek ok nélkül embereket, néhányan megvertek ártatlanokat, és jó páran meg tették a dolgukat. Nagyjából (és a körülményekhez mérten) szakszerűen. Ők nem mondják ugyan, hogy szolgálunk és védünk, de azért teszik. Szerintem ez a jobb verzió.

2016. júl. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7 : "Ők nem mondják ugyan, hogy szolgálunk és védünk,"


[link]


:)))

2016. júl. 10. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!