Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szeretnétek, hogyha ilyen...

Szeretnétek, hogyha ilyen külügyminiszterünk lenne, mint ez az észt hölgy? Egyetértetek vele, vagy túl "rasszista"?

Figyelt kérdés

Eredeti cikk:

[link]

És a hiányos angoltudással rendelkezőknek:

[link]


Nekem nagyon szimpatikus a hölgy.

Igazi kelet-európai, nem puhány nyugati.

Azt nem értem, hogy,hogyan került a bevándorlócentrikus, idegenrajongó ALDE frakcióba, hogyha jobboldali nézetei vannak.Biztos nem figyelt, amikor csatlakozott.


Európa, csak és kizárólag a fehér, kereszténygyökerű ember miatt Európa.Ha ezt kivesszük, nem lesz az, ami.


Olyan, mintha tortasütésnél, nem finomlisztet tennénk a piskótába, hanem földet vagy homokot.

Az már nem lenne ugyanaz a piskóta, sőt piskóta sem lenne, hanem valami ehetetlen szörnyűség.



2016. márc. 12. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha utána nézel Észtországba a pártja jobb-közép, ha jó az angol tudásod akkor nézz utána mint ír wikipedia az ALDE frakcióhoz, szerintem teljesen összeegyeztethető.
2016. márc. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az Unión belül a legfontosabbnak tartják, hogy az európai népek kultúrája és identitásuk nem vész el, de támogatják a multikulturális társadalmat, pontosabban európai kulturális és nyelvi sokféleséget.
2016. márc. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az ALDE frakció elég migránspárti.

Ezért furcsa.

2016. márc. 12. 17:35
 4/7 A kérdező kommentje:

"Az Unión belül a legfontosabbnak tartják, hogy az európai népek kultúrája és identitásuk nem vész el, de támogatják a multikulturális társadalmat, pontosabban európai kulturális és nyelvi sokféleséget."


Kamu


Az ALDE a kvóta egyik legnagyobb támogatója.

Magyarországot is csesztetik, hogy fogadja el.


Az ALDE multikulturális társadalmat akar, de nem európa népei közöttit, hanem globálisat.

2016. márc. 12. 17:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Most beleolvasva a cselekvési tervükbe, szerintem normálisan terveik vannak.
2016. márc. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na igen a legfontosabb dolog lemaradt. Ma már nem tagja se az EU parlamentnek, se az Észt Parlamentnek, illetve már nem a az Észt reform párt tagja, hanem egy új pártot alapított, ami 0,4%-ért el az Észt választásokon.
2016. márc. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%
Kaptad a jelentést rasszizmusért. Azért embereket ne hasonlítsál már földhöz meg ehetetlen szörnyűséghez.
2016. márc. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!