Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért esik nehezére az EU-nak...

Jeffrey Spender kérdése:

Miért esik nehezére az EU-nak fellépni a hidzsáb és társai ellen?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2016. júl. 4. 18:09
1 2 3 4
 11/36 Andizsuzsi ***** válasza:
Nem a lepontozás miatt, de aki megtette, válaszolna is a kérdésemre?
2016. júl. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:

Nem én voltam, nem is pontoztalak le, de szerintem mellélőttél, mert a kommentelő az arc eltakarását tartja problémásnak. Az apácák nem ilyenek.


Nyiván itt csak arról van szó, hogy elemi félelem az ismeretlentől való rettegés, szóval megértem, csak az olyan huszadik századi dolog, hogy akkor tiltsuk be... vagyis sajnos egyre inkább 21. századi dolog.


Amúgy lehet félni az apácáktól is :p


[link]

2016. júl. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
X9:Apácák,nem nagyon követtek még el például öngyilkos merényletet,míg muszlim nők,már igen.
2016. júl. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
#10:Helyes,legyünk konzekvensek.Fogtak már el bűnözőket köztéri kamark,szemtanúk személyleírása(amiben sokat segít az arc látása) alapján?Szerintem,igen.A Halloween és hasonló ünnepek,néhány naposak,míg a muszlim nők,nem pár napig vuiselik a kendőt.Nem tudom,hogy Krisnások követtek-e el már merényleteket,muszlim nők,igen,akár öngyilkos merényleteket is.Szakértők véleménye és én,őszintén szólva egyetértek vele,hogy a nők legalább annyira fanatizálhatók,mint a férfiak és a női merénylők,semmivel sem kevésbé kegyetlenek,mint a férfiak. Mellesleg,zártak már börtönbe európai nőket, muszlim országokban,mert "túl sokat mutattak magukból" és ezt az ottani szokások,törvények nem engedik.És ez érvényes az oda látogató külföldiekre is.Akkor az "idelátogató" muszlimok meg fogadják el az itteni szokásokat,törvényeket,vagy akár azt,hogy hittársaik tettei miatt,bizalmatlanok velük a befogadó országban.Ha meg ez elfogadhatatlan számukra,olyan országba kell menni,ahol ez nem okoz problémt.Vitázhatunk ezen a végtelenségig,de a fő ok szerintem ez:az eljátszott bizalom.És azt visszaszerezni,már nagyon nehéz.
2016. júl. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
45%
Az én bizalmam már régen eljátszották a fehérek, mégse tilthatom be őket :D
2016. júl. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
#15:A muszlimokat sem tiltja be senki.
2016. júl. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
43%
Amúgy,próbálom elképzelni,mennyire lennének toleránsak a muszlim államok,ha a nyakukba szakadna pármillió keresztény menekült,akik sok esetben még követelőznének is és mellesleg a fanatikusaik merényleteket hajtanának végre a befogadó országokban.
2016. júl. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 Andizsuzsi ***** válasza:

"de szerintem mellélőttél, mert a kommentelő az arc eltakarását tartja problémásnak. Az apácák nem ilyenek. "


5-ös válaszolónak reagáltam, nem volt szó eltakarta arcól és a kérdés is a hidzsábról szól.

Keresztények is követték már el merényleteket szép számmal, mégsem kelt félelmet senkiben egy kereszt a nyakban.

2016. júl. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
#18:Gondolom azért,mert nem vallási fanatikusok követték el,Jézus nevében.
2016. júl. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
Dehogynem. Csak ha az IRÁ-t szóba hozzuk, akkor az európai mindjárt képes árnyaltabban látni a helyzetet, hogy valójában politikai motivációk vannak.
2016. júl. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!