Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az amerikai társadalom mért...

Az amerikai társadalom mért ennyire megosztott?

Figyelt kérdés

[link]


Általában, Magyarországra szokták használni, a megosztott, kifejezést.

De, tömegverekedés két párt szimpatizánsai között, még soha nem voltak.



2016. máj. 28. 17:04
 1/4 anonim válasza:

Na látod ezt én sem tudom egyébként ez vagyis inkább ilyen nem csak Amerikában, van hanem pl: Törökországban is hallottam valami hasonlót, hogy ott is összeverekedtek a politikusok, valami ülés alatt, bár lehet, ott más okból!


Nem tudom talán azért verekednek össze mert tudják, hogy amit tegyük fel ez, meg az csinálna ott esetleg sejthetik az emberek, hogy az nem lenne jó!

Igen itt ég soha nem volt ilyen, mert itt akár mit kitalálnak mink úgy is eltűrjük nem igaz

2016. máj. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Van három oldal. Van Clintonné a legkorruptabb mögötte a wallstreet a birodalom ha star wars példa vannaka a lázadók ezek a sanders pártiak ők a leghumánusabbak meg vannak a radikálisak akik thrumpot képviselik ők a kettő között vannak vagyis no bevándorlás határzár viszont thrump is maga fizeti a kampányát igaz egymaga egy wallstreet.
2016. máj. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az USA-ra ki mondja, hogy nem megoszott? Ilyen téren ugyanolyanok vagyunk...
2016. máj. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért, mert Donald Trump nem ment végig a politikai ranglétrán, hanem pénzen bevásárolta magát, emiatt nincs meg az a masszív támogatás párton belül sem, hogy egyhangúan "Igen ő a jelölt, egyetértünk vele és támogatjuk". A többi jelölt betöltött már valamilyen tisztséget. Hillary Clinton sem csak First Lady volt, hanem New York állam szenátora majd azt követően Külügyminiszter.
2016. máj. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!