Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért legális eszme a liberali...

Miért legális eszme a liberalizmus, mikor Dél-Amerikát is a liberalizmus elve tette tönkre és lassan Európa is hasonló sorsra fog jutni?

Figyelt kérdés
Nácizmus is tiltott.
2016. márc. 29. 13:28
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

"A liberalizmus kifejezésben a latin libertate szó húzódik meg, ami szabadságot jelent, mégpedig az emberek személyes szabadságát. "


A Dél-Amerikában élő fehérek szabadok? Nem. Betonkerítések közt kell élniük, nem mehetnek bármerre az országban, hála az elképesztő liberalizmus és tolerancizmusnak. Persze maga az ország is egy romhalmaz lett.

2016. márc. 29. 17:07
 22/30 asmosys ***** válasza:
87%

18

Szép wiki copy hozzászólás. :D Kár hogy alapjaiban sem érted mi a liberalizmus, és miért alapfeltétele a demokráciának.

2016. márc. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
71%

Dél-Amerika nem a liberalizmus miatt szar.

Hanem, a túlzott kapitalizmus miatt.


Ebből adódóan pedig, rengeteg a maffia, drogkartell.

2016. márc. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező, szerintem te Dél-Afrikára gondoltál, nem Dél-Amerikára.
2016. márc. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
96%

"A Dél-Amerikában élő fehérek szabadok? Nem. Betonkerítések közt kell élniük, nem mehetnek bármerre az országban, hála az elképesztő liberalizmus és tolerancizmusnak. "


ezt muti már😂

2016. márc. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

A liberalizmus szabadelvuseget jelent. Semmi koze a toleranciahoz. Azaz nem toleralnod kell a melegeket, hanem szimplan semmi közöd ahhoz, ahogyan élnek. (egészen addig, amíg nem korlátoznak valamely jogodban)

Del-Amerikaban vannak betonfallal korulvett teruletek,ahol a gazdagabb emberek ( tobbsege feherek) elnek. Ez azert van, mert a nagy társadalmi egyenlőtlenségek miatt sok a buncselekmeny. Ez nem a liberalizmus miatt van, hanem a szabadkapitalizmus miatt.

2016. márc. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

# 14


A francokat nincs propagálva, a buz!felvonulástól kezdve, szakallás nőkig lehetne sorolni. Vagy amerikában most az a férfi olimpiai bajnokból lett női deviáns van épp felkapva, lehetne sorolni.


"Önzetlenségről, emberségről hallottál már?"


Hallottam már, ezért nem támogatom migráncs úrék befogadását, mert én a saját népemnek, gyerekeimnek, unokáimnak akarok jót, élhető környezetet, ellentétben veled.

2016. márc. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Igen,a kérdező legutóbbi hozzászólása szerintem is arra utal,hogy Dél-Afrikára gondolt és nem Dél-Amerikára.
2016. márc. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Legalábbis én nem ismerek olyan országot,hogy Dél-Amerika,márpedig a kérdező egyértelműen országként ír róla.
2016. márc. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Azt még sokan röhögnek a "hülye amcsikon" mert van aki azt hiszi, hogy Európa egy ország. Na itt is sikerült összehozni! :-)
2016. márc. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!