Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A liberálisok tényleg olyan...

A liberálisok tényleg olyan elméleteket terjesztenek a brüsszeli merényletről, hogy "színjáték" volt, meg csak "eljátszották"?

Figyelt kérdés

[link]


Azért valószínű, hogy liberálisok csinálták, mivel ezek az ő módszereik.

A terrortámadások, politikai szempontból nem nekik kedveznek, hanem az ellenségeiknek.

Magyarországon is , a Cozma gyilkosságnál valamilyen kisebbségjogvédő azt mondta, "a focista cigányozott és ezért késelték meg".


Itt nem sikerült cenzúrázniuk az elkövetők hovatartozását, így kitalálták, hogy a merénylet kamu, "elvan játszva", mint egy színdarab.


Náluk még Kun Béláék is tisztességesebbek voltak.



2016. márc. 24. 18:24
1 2
 11/20 Rubicon87 ***** válasza:
Tévedsz, kérdező. Ez csak az ostoba emberek mantrája, csak a h*lyék keresik minden mögött az ármányt, a háttérhatalmat stb... Ja igen: Kézilabdás, nem focista.
2016. márc. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Hol lattal ilyen szoveget, hogy ""színjáték" volt, meg csak "eljátszották""?

Nem kotekedek, hanem megdobbentem.

2016. márc. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Koplárovics Béci ***** válasza:

Aki szerint "színjáték" volt, azt azért kötlezném az áldozatok temetésén való részvételre, meg arra, hogy a családjuk szemébe mondja, hogy szerintük csak színjáték volt. Mondjuk én Merkelt is szívesen látnám, ahogy az elhunytak családjának a szemébe mondja, hogy a migráns nem feltétlen terrorista.


Azt mondják, hogy ezek többnyire második-harmadik generációs bevándorlók. Erre én azt kérdezném, hogy nem tökmindegy, hogy most, vagy 20-30 év múlva ölnek meg embereket? A betegségnél is a megelőzés lenne a cél, elsősorban hogy a baktérium/vírus ne is tudjon a szervezetbe kerülni. Ezek meg kötelezően etetik az emberekkel a vírust.

2016. márc. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ez most úgy hangzik, mintha 20-30 év múlva aktivlódna valami gén? nem valószínűbb, hogy a sikertelen integráció tereli őket a szélsőségek felé?
2016. márc. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

"Ez most úgy hangzik, mintha 20-30 év múlva aktivlódna valami gén? nem valószínűbb, hogy a sikertelen integráció tereli őket a szélsőségek felé?"


Szoval te is ugy latod, hogy a jovoben halmozodni fog a terror, csak te a sikertelen integraciobol vezeted le ugyanazt.

2016. márc. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Persze, hogy kamu. Trianon is kamu volt, a háttérhatalom akarja elhitetni velünk hogy volt nagy magyarország amikor nem is, a zsidók rejtegetik ezt az ezeréves titkot!
2016. márc. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

A jövőt még formálhatjuk, nem szükségszerű, hogy sikertelen legyen a korrekt bánásmód :) Tanulhatunk az eddigi hibákból, és legközelebb okosabbak leszünk, ahogy tanultunk a második világháborúból is. Én ebben bízok.


Vagy folytathatjuk az eddigi gyerekes politikát, és eljátszhatjuk újra meg újra a meglepett "ártatlant", hogy nahát, milyen gonosz emberek léteznek.

2016. márc. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Ez most úgy hangzik, mintha 20-30 év múlva aktivlódna valami gén? nem valószínűbb, hogy a sikertelen integráció tereli őket a szélsőségek felé?"


Nem én magam mondom ezt, hanem a nagy szakértők. Én csak "hiszek" nekik. Nyilván a sikertelen integráció az oka. Ami kétoldalú folyamat lenne. Ha valaki nem is akar integrálódni (és itthon is ezt tartom a mi "bevándorlóink" integrálási sikertelenségének), azt nem lehet sem pénzzel, sem más módon beépíteni a társadalomba.

2016. márc. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

De a nem akar integrálódni dolog is csak első generációs bevándorlóknál lehet ok, hiszen egy leszármazott eleve ide született. És éppen ez utóbbiak tűnnek fogékonyabbnak az ilyen szélsőséges eszmékre.


Na mindegy, ez már a szakemberek dolga.

2016. márc. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én liberálisnak vallom magam, de soha még csak meg sem.fordult a fejemben ilyesmi, az a legnagyobb gond, hogy azt sem tudjátok mit jelent a liberalizmus
2016. nov. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!