Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az elkövetkező években mennyi...

Jeffrey Spender kérdése:

Az elkövetkező években mennyi migráns jöhet Európába?

Figyelt kérdés
2015. dec. 23. 14:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy honnan, előbb utóbb a kínaiak is szépen migránsokká változnak. Afrikából is jöhetnek még és minden honnan. Előre láthatóan nem lehet megmondani.

Viszont 1 milliótól 500 millió emberk közé tippelném de az elkövetkezendő 3-5-10 évben

2015. dec. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Évente 1-2 milliónál több nem jöhet, lehet akármilyen liberális a Nyugat, de ennél többet nem engedhet meg.
2015. dec. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
49%

Sajnos, ha a jelenlegi helyzetet nézem, annyi, ahány csak akar. Csak el kell dobnia a papírjait és megnevezni egy háborús konfliktus zónát, hogy onnan jött. Majd vérző szívű aktivisták plüssmacikkal várják dalolva őket a pályaudvaron.


Nekünk, "náciknak", meg majd az orrunkra koppintanak, legyünk már végre befogadóbbak, egy szép színes Európában fogunk élni, nosza, tanuljuk meg mások kultúráját is, alkalmazkodjunk.

2015. dec. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
A globális felmelegedés miatt akár 10 millió is.
2015. dec. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
62%

Csak halkan megjegyzem, hogy Magyarország járt már így:

-a mócok/hegyi román/ olyan mértékben szaporodtak Erdélyben, mint a helyi magyarok, így Erdépy magyar többségű maradhatott volna, de!

Az erdélyi arisztokrácia évente (átlagolva) tízezer románt telepítettek be a 17. század közepén/végén. Így Erdély román többségű lett.

Ha Európa évente milliókat megenged, és azok szaporodása jócskàn meghaladja az őslakosokét, akkor nincs mese, Európának vége.

2015. dec. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
*telepített
2015. dec. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
0%

17:12

"Ha Európa évente milliókat megenged"


Európa nem enged be évente milliókat. És akiket beenged, még azok itt tartózkodása is kérdéses, ha a hazájukban véget ér a háború és megszűnik a menekültstátuszuk.


"és azok szaporodása jócskàn meghaladja az őslakosokét"


Nem haladja meg jócskán az őslakosokét. (Bár nem tudom mit jelent nálad a "jócskán")


"Európának vége"


A fentiekből következően Európának nem lesz vége.

2015. dec. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Tercier (tetro):

Ha a jövőbe látsz, akkor értem a magyarázatod. De mivel ezt kétlem, így inkább ne szól.

"Ha Európa évente..." Ismétlem "HA Európa évente...". Nem mondtam, hogy Európa most milliókat beenged, de nem tudom, hogy mennyit akar beengedni.

(Nem tudom, hogy az olvasással, vagy a fogalmazással küszködsz, de mindenképpen szakemberre van szükséged.)

És egy afrikai ugyanúgy szaporodik Európában, mint Afrikában, de az európai ember nem vállal gyereket. (Feminizmus, óvszer) De az afrikaiak (és a muszlimok) nem engedik el az identitásukat. Ebből az is következik, hogy teleszülik Európát.

Ha a fehér ember kihal, akkor Európának/az európai civilizációnak vége.

2015. dec. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

18:03

"Nem mondtam, hogy Európa most milliókat beenged"


Én pedig nem mondtam, h te ezt mondtad.


"Nem tudom, hogy az olvasással, vagy a fogalmazással küszködsz, de mindenképpen szakemberre van szükséged."


Miért lenne szükségem szakemberre? Csak válaszoltam a "Ha..." kezdetű felvetésedre. Te érthettél félre valamit...


"az európai ember nem vállal gyereket"

"az afrikaiak (és a muszlimok) nem engedik el az identitásukat. Ebből az is következik, hogy teleszülik Európát."


A megfogalmazásodból ítélve gőzöd sincs a demográfiai folyamatokról, vagy h mennyi a születési rátája ezen országoknak és milyen tendenciát mutat. Pedig, ha már a gép előtt ülsz igazán utána nézhetnél, és nem szorulnál rá, h ostobaságokat írj.

2015. dec. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

@ Tercier:


Kenya lakossága 6 millió főről 44 millióra emelkedett, évente 1 millió fővel növekszik az ország lakossága. 50 év alatt majdnem 40 millióval lettek többen!


Tanzánia lakossága 7 millióról szintén 44 millióra emelkedett, a lakosság 1,2 millió fővel növekszik évente. Szintén 50 év alatt sikerült ezt összehozni.


Etiópia már most 86 milliós ország, a lakosság évente majdnem 2 millió fővel növekszik.


Kamerun 20 milliós ország, a lakosság évente félmillió fővel növekszik.


A Kongói Demokratikus Köztársaság 81 milliós, évente 1,7 millió fővel növekszik a lakosság.


Egyiptom 83 milliós, és évente 2,1 millió fővel növekszik úgy a lakosság, hogy az országnak csak a 4%-a LAKHATÓ!


Nigéria 174 milliós ország, többen laknak ott, mint Oroszországban, és a lakosság ÉVENTE 4 MILLIÓ FŐVEL NÖVEKSZIK! Tudósok szerint ha ez így folytatódik, a század végére Nigéria lakossága el fogja érni az 1 milliárdot!!


Szudán 35 milliós, szintén 1 millióval növekszik évente a lakosság.


És így tovább. Ezeket a trendeket alapulvéve sajnos nagyon is reális a tízmilliós migráció, csak a rózsadombi liberálisok és a véresszájú pártfanatikus tagadják le ideológiájuk miatt ezen tényeket. Meg esetleg a trollok.

2015. dec. 23. 18:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!