Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szóltok hozzá, hogy újabb...

Mit szóltok hozzá, hogy újabb úgy védekeznek a calaisi kamionosok hogy disznó darabokat raknak a kamionra?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=HOHgwOL0DNk


Működik?


2015. dec. 6. 21:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kiráj.
2015. dec. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%
Be fogják őket perelni a liberális állatvédők :(
2015. dec. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%

Érdekes! :D

Vajon fog a sok "jogvédő" hőzöngeni?


Azt nem tudom mennyire "hatásos" egyébként.

2015. dec. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
LOL, érdemes lenne kiszámolni, hogy mennyivel lett volna olcsóbb "fölmalacozni" a déli határt mint kerítést állítani!
2015. dec. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
31%
nem,szabad kezet kell adni rendőröknek 1nap alatt megoldódna a dolog a hulladékot meg beledarálni a tengerbe
2015. dec. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 tetro ***** válasza:
0%

Hát...

A menekültek nagy része nem muzulmán. Gondolom amelyik, azok közül se mind hithű. Ráadásul szerintem kamiont eddig egyet sem faltak fel, gondolom most még inkább nem fognak ha összemalacozzák őket.

2015. dec. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire hatásos, de a hapsi nevetése hatalmas :D
2015. dec. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
8%

'Be fogják őket perelni a liberális állatvédők :('


Ezek nem liberálisok, hanem vadliberálisok. Ráadásul nem pereskedni kellene állandóan, hanem hasznosabb dolgokkal foglalkozni. Ja és disznó darabok miért is fájnak állatvédőéknek?

2015. dec. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
40%

Azt, hogy tudatlanok azok akik ezt csinálják. Most mielőtt bárki elhordana mindenféle idióta liberális, migránsimádónak leszögezem, hogy teljesen objektív nézőpontból mondom azt amit mondok, és kicsit sem nézem jó szemmel azt a több ezer bevándorlót akik országok törvényeit megsértve "utaznak", a "jobb eltartás" reményében.



A muszlimok számára a disznó nem képez valami mágikus védőfalat, vagy tudom is én mit gondolnak azok akik "kidíszítik" a kamionukat ezekkel a darabokkal... Egyszerűen csak a fogyasztását tiltja a hitük. Még az sem okoz nekik semmi gondot, hogy egy zacskóval megfogva odébb dobják. Szóval ez semennyire nem tartja őket vissza, egyszerűen csak rohadó, büdös darabok fognak lógni a kamionról...

2015. dec. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A muszlimok nem eszik a disznót, mégpedig azért, mert tisztátalannak tartják. Na most nyilván ezzel akartak gúnyt űzni belőlük. Igen, amikor felmásznak a retkek, átmennek Angliába, felveszik a segélyt minden egyes szökésnél, a sofőrt meg megbüntetik a szték zabáló angol majmok.
2015. dec. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!