Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nem gyanús, hogy egyetlen,...

Nem gyanús, hogy egyetlen, nő, gyerek és idős sincs ezen a videón?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=2WuAGjBQX0A


Lehet, hogy vannak és csak én kaptam olyan hályogot, ami meggátolja, hogy nőket, gyerekeket és öregeket lássak.

Azt megértem, hogy az öreget nem viszik fel az autópályára, mert meghal a futásban, de egy nő és egy fiatal tud kacsázni ott, de egyetlen egy sincs, ahogy a legtöbb olyan videón se, amin migránsok vonulnak. A szokásos elcsépelt kérdés merült fel ismét bennem, azaz, hogy miért csak hadakozása tökéletesen alkalmas korú férfi vonulgat állandóan? Szemüvegest is ritkán látni, no nem hiszem, hogy azért, mert nem tudják kifizetni a kukkert, mert akkor nem lenne majd' százezres okos telefonjuk. Sántát vagy beteget se nagyon látni, legfeljebb fáradtakat, plusz a legtöbbjüknél van sál, amit gondolom nem azért hordanak, mert fázik a nyakuk... Kíváncsi vagyok ezúttal milyen magyarázatot kapunk, a legutóbbi szerint azért nincsenek köztük nők és gyerekek, mert ők mögöttük jönnek, mert félnek attól, hogy az európaiak bántanák őket.

Ott voltam a keletibe is, amikor elégedetlenkedtek és nőt szinte alig láttam, egy nap alatt talán pár tucatot, fiatal férfiből viszont több százat.


2015. nov. 27. 13:56
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
69%

Ezek nem menekültek.


A menekült nem dobál kamiont, nem agresszív, hanem fülét-farkát behúzva megalázkodik és örül, hogy él.

2015. nov. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Akik itt a kamionost ócsárolják, azok komolyan azt hiszik, hogy el akarta ütni őket? Persze bele lehet magyarázni ha nagyon akarjuk, de nem sok köze van a valósághoz. Ha valóban el akarta volna őket ütni, akkor:

1. simán elüti azt a párat és nem rántja el a kormányt

2. sokkal nagyobb tömegbe is behajthatott volna->nagyobb károkozás.

2015. nov. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

"A menekült nem dobál kamiont, nem agresszív, hanem fülét-farkát behúzva megalázkodik és örül, hogy él."


Talán az első nagy hullámmal valóban ilyenek jöttek. Ha egy országban megneszelődik valami gebasz ( nem t'om másként :), akkor először azok mennek, akik közel vannak az infókhoz, tehetősek, iskolázottak, stb. Azok talán még viselkedni is tudnak. Később feltűnik a köznépnek, hogy lelécel az ország, kiderül mi van, azok is megindulnak. Na, ebben már akad olyan is, mint akik mondjuk annno az MTV székházat rommá verték, Fradi B közép, stb. A végére meg azok maradnak, akik lopnak, csalnak, hazudnak, indok nélkül durvák, kötekedőek, bűnözők, "terrorpisták", stb. Szóval nem olyanok, akikre a fent említett gondol.

Ha azt vesszük, hogy mióta jönnek és jönnek és jönnek, szerintem ezek már bőven a bunkója..aki élvezi, ha szemétkedik.

2015. dec. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!