Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nem gyanús, hogy egyetlen,...

Nem gyanús, hogy egyetlen, nő, gyerek és idős sincs ezen a videón?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=2WuAGjBQX0A


Lehet, hogy vannak és csak én kaptam olyan hályogot, ami meggátolja, hogy nőket, gyerekeket és öregeket lássak.

Azt megértem, hogy az öreget nem viszik fel az autópályára, mert meghal a futásban, de egy nő és egy fiatal tud kacsázni ott, de egyetlen egy sincs, ahogy a legtöbb olyan videón se, amin migránsok vonulnak. A szokásos elcsépelt kérdés merült fel ismét bennem, azaz, hogy miért csak hadakozása tökéletesen alkalmas korú férfi vonulgat állandóan? Szemüvegest is ritkán látni, no nem hiszem, hogy azért, mert nem tudják kifizetni a kukkert, mert akkor nem lenne majd' százezres okos telefonjuk. Sántát vagy beteget se nagyon látni, legfeljebb fáradtakat, plusz a legtöbbjüknél van sál, amit gondolom nem azért hordanak, mert fázik a nyakuk... Kíváncsi vagyok ezúttal milyen magyarázatot kapunk, a legutóbbi szerint azért nincsenek köztük nők és gyerekek, mert ők mögöttük jönnek, mert félnek attól, hogy az európaiak bántanák őket.

Ott voltam a keletibe is, amikor elégedetlenkedtek és nőt szinte alig láttam, egy nap alatt talán pár tucatot, fiatal férfiből viszont több százat.


2015. nov. 27. 13:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
54%

4:00-5:51-ig szégyen gyalázat.

Azt hiszem, sokkot kaptam. Eddig csak a sajnálat és részvét vezérelt, de azt hiszem egyáltalán nem olyan a világ, mint amilyennek bemutatja a média.

Ha a másik kamionos nem tereli őket le, talán a kommentátor sem úszta volna meg. Mégis mit képzelnek ezek?

Miért gátolják a kamionokat a haladásban? Miért kötekednek a tükörrel?, miért vágják szét a ponyvát?

Jézusom! Ez durva.

És valóban, csak férfiak.

Szerintem ez azért van, mert élvezik,hogy rongálnak, a feleségeik, gyerekeik ott lehetnek azon a tanyán ott..

ezek meg kijöttek egyet megmutatni, hogy ők aztán a félelmetes gyerekek!


Tisztelet minden határ mellett elhaladónak, főleg kamionosoknak és nagyon vigyázzatok magatokra, mert őket is várják haza!

2015. nov. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 tetro ***** válasza:
41%

Én elég sokat voltam kinn amíg voltak itt is menekültek. Az nemes egyszerűséggel kamu, hogy nem voltak közöttük nők és gyerekek.

Arról meg számtalan cikk jelent meg, hogy miért fiatal férfiak vannak többségben.

Szerinted kérdező, gondolom azért, mert ez egy hadsereg, akiket úgy szivárogtatnak be.

Más szakértők szerint meg azért, mert a családok nagy részét török menekülttáborokban hagyják, ők meg előre jönnek és megpróbálnak boldogulni így vagy úgy...

A két válasz közül az utóbbi sokkal egyszerűbbnek tűnik. Tudod, Occam borotvája...

2015. nov. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
37%
ezek katonák nem igaz hogy nem veszitek észre? ez a birka nép.... majd lesz itt sírás rívás..... de akkor már késő lesz
2015. nov. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Koplárovics Béci ***** válasza:
59%
És ez a csürhe Németország jövője. Merkelnek a társadalom ilyen hasznos tagjai kellenek. Állítólag orvosok és mérnökök...
2015. nov. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
73%

Megvilágosodtam :(

Bár ne így lenne! Nem értem, hogy ilyen videókat miért nem mutatnak be a médiában?!

Őrület, hogy félni kell, és ki védi meg ezeket a sofőröket? És minket? És Európát? Honnan jönnek még? Vajon az első csapat óta mennyien jöttek összesen?

jaaaj, Kár volt megnéznem...

2015. nov. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
70%
trollololo
2015. nov. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 tetro ***** válasza:
18%

14.40

ki védi meg a sofőröket egy több tonnás kamionban, amikor gyalogosokra rántják rá dühből a kormányt? :DDDDDDDDDD

2015. nov. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
86%
A kamionos sem szuperhős! Ezek meg ezren vannak és nem éppen a beígért orvosok és mérnökök! Igenis sajnálom a kamionosokat! (egyébként szeretem őket)
2015. nov. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 tetro ***** válasza:
1%

14.44

ezen a videón ne haragudj, de egyetlen egy ember jelentett valódi veszélyt...

2015. nov. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
48%

" Mégis mit képzelnek ezek? "


Hogy otthon vannak Szíriában. Ott így szokás

2015. nov. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!