Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A nyugat-európaiak miért...

A nyugat-európaiak miért vannak még mindig a bevándorlás mellett a történtek ellenére is?

Figyelt kérdés

Van egy francia ismerősöm, akivel most össze is vesztem emiatt.


Részvétemet nyilvánítottam és mondtam, hogy sajnálom ami történt, aztán hozzátettem, hogy a nyugatiak maguknak generálják a bajokat.

Itt már elkezdett kiakadni.

Mondtam, ha nem engedtek volna be közel-keletieket meg észak-afrikaiakat, akkor nem lett volna soha terrorizmus az országukban.


Erre ő :"Ez túl extrém!Mi az, hogy az ember vallása meg etnikuma határozza meg, hogy hol éljen"....blablabla


Hát pedig, kivonnánk Franciaországból az Afrikából, Közel-Keletről származókat, akkor egy deka terrorizmus nem lenne.Gettók sem lennének és totál élhető ország lenne.


Nem azért alakultak ki különböző kultúrkörök, hogy egy nap összekeverjük őket.


Nem minden kultúrkör kompatibilis egymással.



2015. nov. 15. 13:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
7%

"Hát pedig, kivonnánk Franciaországból az Afrikából, Közel-Keletről származókat, akkor egy deka terrorizmus nem lenne."


Hallottál már az IRÁ-ról vagy az ETÁ-ról?


[link]

[link]

2015. nov. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%
Igaza van abban, hogy ne a vallás és etnikum határozza meg, ki hol éljen.
2015. nov. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
Az ismerősöd egy tipikus nyugati agymosott. Ha az ő hozzátartozója lett volna a halálos áldozat, akkor már teljesen másképp gondolkozna.
2015. nov. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%

A véres valóság az hogy én sem ott élek ahol akarok!


Akkor miért pont az EU legyen az a hely ahol mindenki jöhet mehet?


Másrészt ha mi toleráljuk az ő fene nagy neoliberalizmusukat akkor ők miért nem tolerálják hogy mi nem vagyunk neoliberálisok.


Hol itt a liberalizmus és hol itt a demokrácia???


Mert a liberalizmus nem keverendő össze a neoliberalizmussal! Ez a nagy különbség!

2015. nov. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
Mert hülyék. Nem képesek kijózanodni a rózsaszín ködből. Éljen a liberalizmus!
2015. nov. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

Azért mert ennyire naivak. Az elmúlt 60 évet a jólét burkában töltötték ami elbutította őket, azt hiszik hogy mindenki más is ilyen jóhiszemű és ha ők segítenek azt nem használják ki. A nyugati társadalom jóléte rózsaszín ködöt tett a szemük elé.

Az iszlamisták meg erre játszanak. Pontosan tudják hogy ez az amit fegyverként használni lehet Európa ellen. Elesett, menekülőknek adják ki magukat, holott a legtöbb egyszerű gazdasági migráns, akiknek eszük ágában nincs egy percet is dolgozni, tisztában vannak vele hogy annyi pénzt kap a 7-8 gyerek után amennyit otthon soha nem keresett. Ha valaki pedig nem nyitja ki a kapukat akkor feje fölött lengeti az újszülöttet, ha nem működik akkor a földön pörögve hisztizni kezd, öngyilkossággal fenyegetőzik, ha többen vannak akkor "allah akbar" skandálása mellett köveket dobálnak. Egyszer fegyvereik is lesznek...Azaz már vannak is, ahogy a példa mutatja.

2015. nov. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
23%
Abból indulj ki, hogy a francia ismerősödnek nem mosták ki az agyát pártállami propagandával, veled szemben. Nem tart felelősnek sok millió bevándorlót néhány őrült fanatista tette miatt.
2015. nov. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
Az övét a liberális sötétséggel mosták ki.
2015. nov. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
7#, had hívjam fel a figyelmed hogy a náci Németországban sem volt mindenki agymosott tömeggyilkos. Mégis sikerült kiirtani pár millió embert. A halk többség nem számít ebben az esetben sem, elég ha pàr szàzalék elkezdi a dolgokat irányítani.
2015. nov. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
cionista vezető 'elit' - ennyi
2015. dec. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!