Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Egyesek a migránsok miatt...

Egyesek a migránsok miatt miért utálják a muszlimokat?

Figyelt kérdés

Ezek az alulszocializálódott migránsok miatt utálni a muszlimokat kb. annyi értelme van mint a cigányok miatt utálni az indiaiakat.


Az is szánalmasan röhejes, hogy egyesek bizonyos primitív fanatikusokat látván egyből elkezdenek olyanokat irkálni és mondani, hogy: "Ez az iszlám igazi arca", "Ez le van írva a Koránban" stb. stb.

Miért olyan nehéz megérteni, hogy ezek az emberek amit csinálnak az nem iszlám. Csak valami elkorcsosult izé.



2015. szept. 19. 14:49
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Számomra a legduvább, hogy melegként a többi meleg ismerős, mind hülyének néz, mert nem akarok iszlám Európát, én vagyok a kirekesztő az ő felfogásuk szerint mert nem tetszik ez nekem, emiatt 20 ismerősöm törölt Facebookról.

Arról bezzeg nem szól a fáma, hogy pont ők lennének az elsők, akik melegeket vernének vagy ne adj isten kivégeznének. Én alapvetően liberális vagyok, de vannak dolgok amikkel nagyon nem értek egyet. Nem hiszem pl. hogy a demokrácia mindenhol megvalósítható.

A demokráciával élni kell, amivel ezek az országok nem képesek élni. Ide kemény, diktátor kell, aki rendet tart ezekben az országokban. Az iszlám eleve semmilyen másságot nem tűr, még a siiták és a szunniták közt is komoly harcok vannak egymást jobban gyűlölik mint a "gyaurok"-at.

2015. szept. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

Össze fognak azok a szunniták és síiták, csak zsidó is kell hozzá:

[link]

2015. szept. 21. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

# 22!


Klasszikus izraeli Iránt befeketítő hazudozások.


Az is jó, hogy mindenki retteg, mert Iránnak van atomfegyvere és ki tudja mire fogja használni. Csakhogy Izraelnek is van atomfegyvere de az miatt érdekes módon nem retteg senki... Iránnak gonosz atomfegyvere van, míg Izraelnek békés atomfegyvere... Ezt inkább hagyjuk ha lehet.


https://www.youtube.com/watch?v=dk_6CCZ0gCY

[link]

[link]

[link]

[link]

2015. szept. 21. 13:44
 24/33 A kérdező kommentje:

KÖTELEZŐ!

Mihálffy Balázs iszlám hittudós beszél a migráns ügyről:

https://www.youtube.com/watch?v=_624OAWN9dM

2015. szept. 25. 17:37
 25/33 Dymo ***** válasza:

Én csak azt nem értem mit akarsz bizonyítani. Elméletben a kommunizmus volt a világ legjobb rendszere. A gyakorlatban meg láttuk, milyen volt.

Elméletben a muszlim vallás a legkirályabb, csak a béke, megértés,stb. A gyakorlatban meg látjuk, hogy milyen...

2015. szept. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

"A gyakorlatban meg látjuk, hogy milyen..."


Miért milyen?

Te csak nem azt hiszed, hogy ezek a barbár nőerőszakolóknak bármi közük van hozzá? Vagy a bombarobbantó bűnözők bármit is tudnának Mohamedről és a Békéről?

2015. szept. 28. 22:30
 27/33 Dymo ***** válasza:
Nekem elég, ha csak ők hiszik azt, hogy van közük hozzá...
2015. szept. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Migráció nélkül is utálom őket.
2015. szept. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Az első baromi hosszú, ugye nem gondolod, hogy erre elb***ok egy órát?


A második... na igen, mivel zsidóból sokkal kevesebb van mint arabból, érthető módon jobban ügyelnek, hogy kevés haljon meg.


A harmadiknál többen jelezték a felső videó komment szekciójában, hogy kamu, mind az izraeli, mind a nukleáris rész...


Mert az arabok meg a perzsák nem használnak.. :DDD Nincs tele olyan videókkal a net, amik teljesen egyoldalúan mutatják be az arab izraeli konfliktust


Az ötödik... pont a legkevésbé zavar... ha a körülöttünk lévő szlávok kitalálnának, hogy Magyarország szúrja a szemüket és jobb tetszene itt nekik egy sokadik piros fehér kék színeket kombináló zászlajú államocska a legkevésbé sem érdekelne, hogy mit vetne be Orbán ellenük.


Világpanoráma? Ember a talpán, aki még komolyan tudja venni.


Egyébként ezzel a "vitatkozási" stílussal le állhatnál, ha mindenki így vitatkozna a kérdések alatt egy hosszú sor link lenne.

2015. szept. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Szerintem maga az iszlám miatt utálják őket, mert az iszlám kultúra és értékrend nagyon nem fér össze az európai kultúrával es értékrendel. Az iszlámban pl a nők nem egyenjogúak, hanem alacsonyabb rendűek. Az iszlámban még az is van, hogy aki nem iszlám (keresztény, zsidó. ..) az vagy megtér vagy meghal. Ennyit róluk.
2015. szept. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!