Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek elkerülhető még a...

Szerintetek elkerülhető még a háború?

Figyelt kérdés
Én már nem fűzök sok reményt a békés rendezésre, főleg a szerdai események után.
2015. szept. 18. 12:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Ha az első néhány lázadót és lázítót nem lövik le, és a többi is felbátorodik, akkor ebből lesz háború.
2015. szept. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Milyen haboru? Kik kozott? Lemaradtam valamirol?

Szerdai dologrom max bevandorlo mizerarol tudok, de mivel azt nezve, az egyik felnek nincs fegyvere, nem beszelhetunk haborurol, csak meszarlasrol.

2015. szept. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Akkor kifejtem...

Százezrek özönlenek Európába papírok, személyazonosság nélkül. Ennyi embert képtelenség ellátni, ezt már a németek is kapisgálják. Az ellátás nélkül maradt emberek nyilván fosztogatni kezdenek. Ez feltüzeli az amúgy is paprikás nacionalistákat és kitör a háború.

Akkor még a terroristákról, lázítókról szót sem ejtettünk.

Kettes! Szervezetten rendőrökre támadni szerinted teljesen elfogadható, normális cselekedet?

A fegyvertelen menekültjeid annyira azok voltak, hogy sok rendőrt a mentők ápoltak. Szerintem használd azt a bogyót a nyakadon!

2015. szept. 18. 13:21
 4/12 anonim ***** válasza:
32%
Ha lesz is háború elsőnek és egyedül téged fogunk kiküldeni, hogy kiéld magad a gyilkolászásban és elélvezz attól, hogy éles fegyvert foghass.
2015. szept. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Akkor te vagy az aki nem gyűlölködik ugye??
2015. szept. 18. 15:19
 6/12 A kérdező kommentje:
És egy picibaba mellett nem igen hiányzik ez nekem, a háború meg pláne nem. Nem szeretem az erőszakot. Nő vagyok különben. Köszönöm a csodás ajánlatot, de nem vágyom rá!
2015. szept. 18. 15:22
 7/12 anonim ***** válasza:
41%

Az, hogy no vagy, nem jelent semmit. A Magyar nok egeszen jok az emberek felrugasaban.

Ezt a "szervezetten rendorokre tamadni" dolgot meg. Ha csak ennyi tellett a felkeszult, terrorosta, rendorre tamad es meg is eroszakolo, direkt kikepzetten idekuldott, es a feladatra felkeszitett... kihagytam valamit?

Szoval, aha, persze...

2015. szept. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Továbbra sem gyűlölködik itt rajtad kívül senki drága!
2015. szept. 18. 18:20
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem lesz itt semmi háború, csak túl sok a militarista beállítottságú, meg akik filmeken, játékokon nevelkedtek és azt hiszik, jajj de hősies dolog a háború.
2015. szept. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az a helyzet kedves kérdező, hogy ti már csak a háborúskodásban hisztek, gyilkolászni, mert gondolom a gyári monoton élet nem pálya, igaza van az előttem szólónak, magyarok többsége túl militáns felfogású meg agresszív...
2015. szept. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!