Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Juncker: "Európa a remény...

Juncker: "Európa a remény kontinense lett, erre büszkének kell lennünk" mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés
Nem provokalok, ezt mondta most,ez van. Kíváncsi vagyok a véleményekre így, hogy ez elhangzott tőle.
2015. szept. 9. 09:37
 1/8 A kérdező kommentje:
+" hagyjuk, hogy a menekültek dolgozzanak addig is, amíg elbírálják a kérelmüket"
2015. szept. 9. 09:45
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Idióta Európa a saját sírját ássa.
2015. szept. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Amióta láttam Juncker jó pár megmozdulását, azóta konkrétan elmebetegnek tartom. Nekem tök mindegy, mit mond, nem normális, nem szabadna ott lennie, ahol van. Talán még kezelésre is szorul. De ha nem elmebeteg, akkor piás vagy valami baja tuti van.
2015. szept. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
Igaza van. Persze mi nem tartozunk ebbe a dologba bele mert ez a reménytelenség földje ahol csak nyomor vár menekültre magyarra egyaránt.
2015. szept. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most meg elmondta, hány 17-20 millió munkanélküli van (akkor miért nem mi dolgozunk?), ezt már görög válság témához kapcsolódva...De ha akarja, ezt meg lehet szünteti.
2015. szept. 9. 10:03
 6/8 anonim ***** válasza:
49%

Legyünk rá büszkék és vegyük az irányt az álomok kontinense felé.


Azaz zéró tolerancia az illegális határsértőkkel szemben!

2015. szept. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%

Legyünk rá büszkék és vegyük az irányt az álmok kontinense felé.


Azaz zéró tolerancia az illegális határsértőkkel szemben!

2015. szept. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
66%

Nevezzük nevén a gyereket:

Európa a remény kontinense lett a muszlimok számára.

2015. szept. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!