Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Elmagyarázná nekem valaki,...

Elmagyarázná nekem valaki, hogy Ausztria miért lett akkora szent és Magyarország miért surmó? (menekülttéma)

Figyelt kérdés

Ment a hiszti, hogy Magyarország embertelenül bánik a menekültekkel, de azok nem voltak hajlandóak együttműködni semmiben. Németország többször is elmondta, hogy regisztrálni kell őket, mert ez a törvény.

Most, hogy mégis átjutottak a menekültek Ausztriába, ott semmilyen regisztráció nincs, hanem buszokkal viszik őket a Münchenbe tartó vonatokhoz. Ausztria kancellárja azt nyilatkozta, hogy bezzeg ők tudják kezelni a helyzetet. Most akkor rájuk nem vonatkozik a regisztráció végrehajtása? Nyíltan felvállalták, hogy ők nem regisztrálják őket, mehetnek tovább. Őket miért nem szólítja fel az EU?

Nem vagyok híve annak, ami itthon folyik, de valaki világosítson fel, hogy miért kell nekünk máshogy eljárnunk, mint az osztrákoknak...


2015. szept. 6. 14:11
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
78%
Ausztria, Németország is alábecsüli ezt a tömeget. Most amikor megérkeztek Ausztriába ők is bevallották nem tudják kezelni ezt. Münchenbe 8 ezren érkeztek, leállították a vonatokat mert a menekültek a síneken közlekedtek. Ott is felborítanak mindent nem tartják be a szabályokat. Eddig ők nem tapasztalták a gyakorlatban, hogy hogyan is néz ez ki élőben. A magyarok nem tettek semmi rosszat, mindenki a lehetőségeinek megfelelően próbálja megoldani a megoldhatatlant. A magyarok sem tehetnek mást mint hogy egy kialakult helyzetre reagálnak ahogy éppen tudnak. Egyszerűen minden ország ahol átvonulnak túl van terhelve ezzel. Kár sárral dobálni egymást.
2015. szept. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Én azt olvastam ma, hogy...

1. Az Ausztriába érkezőket egyből regisztrálták.

2. A németek ebben az évben max. 800 ezer főt szándékoznak befogadni; kizárólag "valódi" menekülteket, a többieket pedig HAZAküldik. (A cikk kihangsúlyozta, hogy NEM a regisztráló országba, hanem HAZA.)

2015. szept. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!