Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Véleményetek/kutatásaitok...

Véleményetek/kutatásaitok szerint ki/kik tehetnek a 911-ről?

Figyelt kérdés
2015. aug. 22. 15:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%
én tudom de nem írhatom le mert elvinnének :S
2015. aug. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

MIAMI rendőrség? :D

911 amerikai segélyhívó. Nem igazán értem a kérdést.

2015. aug. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
9/11-ért egyértelműen Kyle Broflovski a felelős.
2015. aug. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
51%

Véleményem szerint mindazok, akik bátorítják az értelmetlen, ellentmondásos, középkori/ókori barbárságok elfogadását szerte a világban. Kicsit közelebbről a vallási vezetők, még közelebbről a muszlim vallási vezetők, még közelebbről azok a muszlim vallási vezetők, akik a merényletek végrehajtóit befolyásolták. Legközvetlenebbül pedig azok a felelősek, akik megtették, vagyis az alábbi fiatalemberek:

[link]

2015. aug. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem kell túlgondolni, azok a terroristák, akik belevezették a gépeket a célpontokba.


Hogy mi vezetett idáig, az egy hosszú történet, ha nagyon erőltetjük, akkor az egész emberiség történelme vezetett ide.

2015. aug. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A fidesz szerint az mszp.
2015. aug. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdést nem csak én nem értem,hanem sokan mások sem. Fordíts!
2015. aug. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Sokan mások? Előtted kommentelők nagy része értette...


Kik tehetnek a 2001. 09. 11-én Amerikában történt merényletről? (World trade center/ikertornyok).

2015. aug. 24. 12:20
 9/16 anonim ***** válasza:
1 szó. HÁTTÉRHATALOM! De ha így jobban tetszik: ÁRNYÉKKORMÁNY! Az iszlámnak ehez semmi köze, csak annyi, hogy a legnagyobb olajtartalékok arab országokban és Afganisztánban vannak. És az, hogy ezekbe az országokba a világot uralni akaró gazdasági klikk, vagyis "Az Elit" nem bírt betörni, nem rendelkezett ott kellő befolyással. Gondolkozz! Alig néhány óra alatt azonosították a merénylőket az összedőlt épületek romjai alól előkerült "bizonyítékok" alapján? Akkor, amikor még épp hogy csak elkezdődtek a mentések? Az áldozatok azonosítása heteket-hónapokat vett igénybe, de a "tettesekről" pár óra múlva már mindent tudtak? Nem furcsa ez egy kicsit??
2015. aug. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A "világkormány".

Tájékozódj erről a neten.

2015. aug. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!