Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az emberek ilyen esetben...

Az emberek ilyen esetben miért nem állnak ki magukért?

Figyelt kérdés

Például a győriek hagyták tönkremenni a szép, élhető városukat.

A drága kormányunk fejébe vette, hogy csinál valamit Győr "Chicagós" városnegyedével.Aztán elkezdte őket szétszórni a városban, így több környéket is lezüllesztettek.

Aztán, építették Vámosszabadira a a menekülttábort, azok meg bejárnak Győrbe.Rátettek még egy lapáttal.


Most meg sírnak a győriek, hogy nem tudják eladni a házaikat.


Sopronba meg voltak/vannak ezek a betelepítések.Én tősgyökeres soproni vagyok, emlékszem jó pár éve ez egy normálisabb, biztonságosabb város volt.

De, mióta elkezdték a betelepítéseket, azóta züllik.


Győrért kár, ott vannak jó cégek, lehetőségek (Audi), ahol ha van egy jó végzettséged, akkor jól kereshetsz.



2015. aug. 20. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Betegvagy te, vazzeg, nagyon. Gyere el Miskolcra, meg Ózdra, meg Hajdúhadházra, nézz szét, oszt' utána rinyáljál, hogy Győrben így meg úgy....
2015. aug. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Az jó ha a NATO szétbombázza Afganisztánt, de az már fáj, ha ennek megtapasztalod a következményeit, mi?
2015. aug. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mert nem itt kell kezdeni. Semmit sem lehet a közepén kezdeni. Adott egy kormány, amelynek hagyták, hogy azt tegyen, amit akar. Hagyták, hogy tönkretegye az országot. Sok sok intézkedést, ami rendkívül káros volt nagyon sok emberre, még meg is tapsoltak. ÉS most egy szűkebb csoport (város) számára kellemetlen intézkedés ellen kívánsz fellépni? Nem fog sikerülni. Már bizonyítva látják, hogy bármit megtehetnek, meg is teszik, a te véleményed nem számít. Már hagytad kialakítani az eszköztárat, amely lehetővé teszi, hogy ne törődjenek a véleményeddel, vagy elfojtsák azt.


Már más módszereket kell választani. Kérdés, elég sokan rájönnek-e, milyent. Ha igen, a te problémád is megoldódhat idővel, ha nem - nos akkor viseld a következményeit.

2015. aug. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

Azt kihagytad kérdező, hogy Győr sziget része amiről beszéltél, régen egy nagyon szép és fejlett rész volt, rengeteg szép épülettel. Lerohasztották a cigányokkal és utána jött az amiről most beszélsz. Levitték az ingatlanárakat és most egyes tehetős befektetők felvásárolják és felfuttatják.


Gyakorlatilag a cigányokat befektetési célokra használták. Hasonló megy most Nagykanizsán is (szerintem), csak ott a menekültekkel.


2: Még jó, hogy a magyar hadsereg jelenléte körülbelül elenyésző. Van pár repülőnk, de annak a fele is lezuhant. Nyilván mi bombáztuk szét Afganisztánt... nyilván.


Ezzel a gondolatmenettel gyakorlatilag a bevándorlók 90%-át hajóra kéne tenni és elpostázni az USA-nak.

2015. aug. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Győr az lassan olyan lesz mint Franciaországban Marseille. Ugyan van ott tőke meg lehetőség, de ennek fejében ellepik az afrikai és közel-keleti migránsok és emiatt kellemetlenné válik az egész város élettere. Arról nem is beszélve, hogy romákat telepítenek oda keletről, amit fel nem foghatok, hogy miért. De ez van. Van olyan ismerősöm, nem is egy, aki vett egy lakást Győrben, odatelepítettek az utcába 3 roma családot és most ki akar menni külföldre és nem tudja eladni a lakást.
2015. aug. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5: Mondjuk durva. Én körülbelül 1 éve költöztem el Győrből, de már akkor érezhetően romlott a helyzet. 2008-ban kezdtem az egyetemen, akkor költöztem oda és a vidéki városhoz képest (ami tele volt kisebbségiekkel) maga volt a mennyország. Nem féltem éjszaka, nap közben is nyugodtan mehettem a városban gyalog, senki nem kötött belém.


Aztán 2010-11 körül történhetett valami törés a dologban, mert onnantól egyre durvább lett a helyzet. Meg jöttek ugye Vámosszabadiba is a menekültek, ami még adott egy pofont a dolognak.


Most már nem mernék kiülni este a Rába-partra, vagy a Széchenyi térre, mert nagy a valószínűsége, hogy valaki belém köt. Pár évvel ezelőtt még nem így volt.

2015. aug. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

De, pár éve is így volt, csak nem ott. Nem baj, tudja meg mindenki szépen, milyen problémák vannak az országban. Az nem járja, hogy csak egy közösség szívjon, mert a tisztelt vezetőség cseszik cselekedni.


Lehet integráció vagy gettó mint az Isten városában.

2015. aug. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Gyakorlatilag a cigányokat befektetési célokra használták."


Tökéletesen látod a helyzetet.

Az ingatlanárak lenyomásához a legjobb eszköz.

A befektetők profitálnak az egészből.

Tudatos, előre eltervezett folyamat.

2015. aug. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!