Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Egy sebtapasz is lehet rasszista?

Egy sebtapasz is lehet rasszista?

Figyelt kérdés

[link]


Egy "svéd" szerint igen.


Komolyan, ez a social justice manapság olyan lett, mint egy vallás.

Vannak híveik, vannak inkvizítoraik és vannak boszorkányaik/eretnekeik is.



2015. aug. 16. 16:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Milyen rossz érzés egy féllábúnak hogy mindenhol párban árulják a cipőt! Állandóan szembesítik a hiányosságával, és ráadásul pofátlanul le is nyúlják anyagilag a cipőgyárak,mert sehol nem lehet 1db cipőt venni. Követelem hogy lehessen 1db-ot venni félárban.
2015. aug. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Én csak nevetni tudok ezen. Svédország már nagyon erősen a ló túloldala, kíváncsi vagyok, mit fognak szólni 20-30 év múlva, amikor majd az országuk Jumhurriya Al Suida lesz, a svéd nőknek kötelező lesz a burka, kötelező lesz nekik megtanulni arabul, és bevezetik majd a sharia-t, meg miegymást.

Lehet, hogy gonosz vagyok, de szívből remélem, hogy senki sem fogja a Svédországból menekülő svédeket befogadni.

Ők csinálták a bajt, ők voltak ilyen könnyelműek és nagy rasszistaellenesek, akkor egyék meg amit főztek.

2015. aug. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, szerinted véletlen, hogy pont Svédország fővárosáról, Stockholmról nevezték el a Stockholm-szindrómát?

Az egész ország ebben a betegségben szenved, mindent megtesznek, hogy ezeknek a férgeknek a kedvében járjanak, ők pedig ezt jól ki is használják. Épp nemrég olvastam, hogy a svéd állam lakást biztosít a Szíriából visszatért svéd dzsihádistáknak.

Én alapba liberalizmus párti vagyok, de ami Svédországban megy, attól nekem is hányingerem van. Olyan szép az az ország, és ezt teszik vele a svédek. Ráadásul még a saját kultúrájukat is szépen felszámolják, ugyanis be akarják vezetni, hogy az iskolában a bevándorlóknak ne legyen kötelező svédül tanulni, mert minek, úgyis mindenki beszél angolul. Bevándorlók által lakott negyedekben is szomáli, arab, afgán stb. nyelveken rakják ki a plakátokat.


Norvégia is liberális, de ott rövid pórázon vannak tartva a menekültek, aki bűnözik, azt minden további nélkül lecsukják vagy kidobják a francba. De Svédország már nagyon beteges. Remélem a svédek is feleszmélnek egyszer, és hatalomra juttatnak valami bevándorlás meg bűnözés ellenes pártot, mert ha nem, akkor Svédország lesz az EU első muzulmán állama.


A sebtapasz még hagyján, van olyan iskola, ahol a bevándorlókra való tekintet miatt betiltották a svéd zászlót.

2015. aug. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

'"Akkor keress fehér kávécserjét. :D

Előre súgok, nem fogsz találni."


Nem érdekel. Oldják meg! Nem vagyok hajlandó feketét inni! :)'


Akkor bezony kávé nélkül maradsz.

Inkább legyenek reális igények.

2015. aug. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Koplárovics Béci ***** válasza:
Modnjuk itt a gyakorin is lehetne mondjuk a fehér háttér helyett barna, csak mivel azon rosszul látszik a kék, ezért az írás színe lehetne pl sárga.
2015. aug. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem érdekel. Oldják meg! Nem vagyok hajlandó feketét inni! :)


Fáradj át északi szomszédunkhoz! Ott van átlátszó, víztiszta kávé, ami ráadásul magyar találmány!

2015. aug. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
mi az,hogy féllábú,már ne is haragudj de ez a megnevezés hátrányosan megkülönböztető. a polkorr: lábai számát tekintve kihívásokkal küzdő
2015. aug. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!