Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Friss varrattal zuhanyzáskor...

Friss varrattal zuhanyzáskor vizálló "sebtapasz"?

Figyelt kérdés
Anyajegyeket távolíttatok el és 2 hétig a varrattokat nem érheti víz. Megkérdezem patikában is,de csak kitaláltak már valamilyen tapaszt, amivel nem kell mosakodva tisztálkodni varratok esetén..Illetve, ha vki alternatív módszerre lelt, annak is örülök.
2015. máj. 6. 15:33
 1/2 acelsziv ***** válasza:
Párom császárral szült és én a patikában vettem neki olyan tapaszt, amivel nyugodtan tudott zuhanyozni
2015. máj. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet kapni ilyen átlátszó ragasztókat amikről elég jól lepereg a víz. Mi kórházban is használjuk ha nagyobb kötése van a gyereknek.

Szerintem a Tegaderm egy elég jó márka, bár annyira nem olcsó, de csak átmenetileg kell használni. Egyébként a bőrt sem teszi tönkre tehát nyugodtan fönt lehet hagyni állandóra (azoknak is használjuk akik a sima kötésekre allergiásak).

[link]

2015. máj. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!