Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az embervédők amerika bűneiről...

Az embervédők amerika bűneiről miért nem beszélnek?

Figyelt kérdés
Esetleg beszélnek csak nem adják le a médiában. Gondolok itt a népirtásokra a folyamatos háborúkra a megerőszakolt nőkre a harcmezőn vietnámtól panamán át irakig nem beszélve az emberkisérletekről meg a mondvacsinált indokokról amiről kiderül semmi alapjuk nincs de nem is kérnek elnézést a gyáván lemészárolt emberekről a drónokol. Többek közt ezért menekúlnek az emberek.

2015. aug. 15. 21:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
77%
Húha. Nagy itt a baj a fejben. Szerintem kevesebbet olvass a sorok közt, és picit hanyagold a politikát, mert te leszel az új Szaniszló. A dollár fedezete az olaj??? WTF? HAgyd az egészet inkább.
2015. aug. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Én elég sokat olvasok a nyugati világ bűneiről is...
2015. aug. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
62%

#11


Ezt a tanácsot megfogadhatná a Politika kategória többsége.


"Sorok között kell olvasni pl egy hacker feltöte az fbi adatbankját azóta nem látták"


Hagyjuk már. Én meg láttam dokumentum filmet Big Foot-ról, felvétel is van róla, csak azóta nem látták.


Már csak Duenna kéne ide a "Globális gazdaság szószerint Hitler" szöveggel, esetleg egy harmadik sügér "Az EU megölte a Magyar Nemzeti Hazafi Szittya Hun Gazdaságot!" butaságokkal.

2015. aug. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
67%

'Már csak Duenna kéne ide a "Globális gazdaság szószerint Hitler" szöveggel'


Duennát ne kérd ide, mert a végén meg is kapod :D

2015. aug. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Mert az "embervédőknek" is a zsidók parancsolnak, meg Amerikának is.
2015. aug. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

'Mert az "embervédőknek" is a zsidók parancsolnak, meg Amerikának is.'


Nálad lassan mindenkinek-köztük nekem is-a zsidók parancsolnak...

2015. aug. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Bizonyára véletlen, hogy mindig, minden körülmények között azt teszik, ami a zsidóknak jó.
2015. aug. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nem foglalkozom zsidókkal, de ez a hozzáállás-ti. mindenről a zsidók tehetnek-nekem már-már mániákusnak tűnik.

Anno Adolf Hitler is ezt adagolta be a német népnek: ha disznóság történik az országban v akárhol, akkor tuti, hogy a zsidó felel érte, ő az első számú gyanúsított.

2015. aug. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"Anno Adolf Hitler is ezt adagolta be a német népnek: ha disznóság történik az országban v akárhol, akkor tuti, hogy a zsidó felel érte, ő az első számú gyanúsított."

És általában így is volt. Persze hozzáteszem, hogy ez nem ok a kiirtásukra.

2015. aug. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

'"Anno Adolf Hitler is ezt adagolta be a német népnek: ha disznóság történik az országban v akárhol, akkor tuti, hogy a zsidó felel érte, ő az első számú gyanúsított."

És általában így is volt.'


Válaszom melyik felére érvényes: Hitler adagolására, vagy a zsidók felelősek mindenért?

2015. aug. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!