Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Azok az országok, akiket...

Azok az országok, akiket megfigyelt az NSA, miért nem üzennek hadat az USA-nak?

Figyelt kérdés

Japánt is megfigyelte:

[link]


Japánon kívül még sok erős, fejlett országot megfigyelt, lehallgatott, adatokat gyűjtött.


Bár a hadüzenet lehet túlzás lenne, nincs szükség háborúra.Viszont, valamilyen gazdasági szankció azért jöhetne.


Az USA-nak van szüksége Európára, Kelet-Ázsiára és nem fordítva.



2015. júl. 31. 19:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%
Félnek mindenki megtenné de egyedül csak annyit érne mint ciprus meg görögország. Akkor lehet majd ha mindenki nemet mond. Az még odébb van de annyira nincs messze.
2015. júl. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%
Majd ha az EU-ból Európai Egyesült Államok lesz, mellette közös külpolitika, közös hadsereg majd akkor lehet ezzel foglalkozni hogy odacsapunk a jenkiknek, addig felesleges ilyeneken gondolkodni.. Az USA azt szeretné ha Európa megosztott legyen és ne egyesüljön, mert ha ez megvalósul egyből 2. helyre csúszna vissza a szuperhatalmi rangsorban.
2015. júl. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
48%

Igazából Európának van szüksége az USA-ra, mert akár tetszik, akár nem, még mindig a világ első számú vezető hatalma, és egészen addig így is marad, míg le nem nyomja Kína.


Európa ma nincs meg az USA nélkül, és már rég nem vagyunk világhatalom (amit a csúnyagonosz mocskossátán Hitler szeretett volna visszaállítani, Angliával szövetségben, csak halkan megjegyezném).

2015. júl. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
23%
Második hely? :D Európa ma még csak nem is szuperhatalom! Még Oroszország sem szuperhatalom, nem hogy Európa! :D
2015. júl. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%

4# Miért is? Az EU-nak van a világ legerősebb gazdasága plusz ha a tagállamok hadseregeit összeadjuk a világ harmadik legnagyobb hadserege, emellett rendelkezik annyi hidrogén és atombombával amivel az egész világon el tudná törölni az életet.

Az EU-nak két hátránya van Kínával és az USA-val szemben (az oroszokat nem is mondom mert Oroszország nem szuperhatalom) az egyik hogy nincs közös külpolitikája, a másik hogy nincs közös hadserege, ha ezek megvalósulnak akkor Európa lesz a világ vezető hatalma és nem a jenkik.

2015. júl. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
66%
Európa nem egy ország hanem egy kontinens. Ezt persze a globalistáknak nehéz megérteni. Európa nem egy ország nem egy nép meg nyelv hanem nagyon sok nagyon hosszú múlttal. Összekellene fogniuk hogy fellépjenek kúlső ellenség például amerika ellen aki beakarja hozni a termékeit amit eddig nem engedtek át az eu szabályoknak nem feleltek meg.
2015. júl. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
[link] ezt nem szabad hagyni
2015. júl. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nem akarok felesleges találgatásokba bocsátkozni, de ha az átlag embernek meg kellene neveznie a világ legerősebb gazdaságát, 99%, hogy Kínát vagy az USA-t mondaná, és nem ok nélkül.


Innentől kezdve pedig értelmetlen a válaszod további része.


Európának szüksége van Amerikára jelenleg.

2015. júl. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

6# Ha szigorúan vesszük az USA se egy ország csupán tagállamok szövetségének a halmaza, az államoknak ott is külön zászlóik, külön parlamentjük, külön törvényeik vannak, van egy alap egyezmény az amerikai alkotmány de ennyi..

Egy Európai Egyesült Államokban is ugyanúgy megmaradna a magyar nyelv, kultúra, zászlók, jelképek, belpolitikai önállóság meg minden, csak a Honvédség a közös hadsereg része lenne, külpolitikánk meg erősen korlátozva lenne, de ennyi. Ez a jövő a fehér egység, a White Unity, amikor végre befejeződnek a testvérháborúk és minden európai nemzet közösen fog harcolni Európa ellenségei ellen, az iszlám ellen, az amerikai és orosz zsidók, valamint a kínai kommunisták ellen. Kína és az USA pont azért tudott megerősödni és lekörözni minket mert mi egymást martuk és gyengítettük, de ennek vége és Európa megint elfoglalja a megszokott helyét a rangsorban mint a világ ura!

Ami a manapság van több mint egy egyszerű szembenállás, ez ideológiai és faji háború is egyben. Ma a világnak 3 pólusa van, 3 szuperhatalom létezik, az emberi civilizáció három részre van osztva:


- a fehér fajé az EU ami jelenleg még demokrata, de a szélsőjobb elsöprő előretörése eredményeképpen ez már nem sokáig lesz így, ennek rengeteg jele van. Egy nemzetiszocialista, fasiszta és nacionalista ideológiájú Birodalom fog megszületni aminek akkora ereje lesz amit még nem látott a világ. Pontosan ez volt Hitler álma, egy fehér (árja) vezetésű világ, amiért az európai Birodalom küzdeni fog a jövőben.


- a második szuperhatalom a multikulturalizmus, liberalizmus, cionizmus védnöke az USA. Ő fogja képviselni a kapitalizmust, demokráciát és minden olyan népet akiket ennek jegyében uralma alá hajthat és kizsákmányolhat.


- a pólus harmadik pontja a sárgák állama Kína, aki a kommunizmus, bolsevizmus és minden proletár védnöke lesz.


Ez a három szuperhatalom, mind faji, mind ideológiai értelemben szemben áll egymással, ez lesz a jövő ugyanúgy mint a 2. világháború idején eljön majd a fajok harca, az ideológiák harca és ismét lángba fog borulni minden!

2015. júl. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

@Veszteségek Úrnője


Hm, nem számítottam arra, hogy találok még valakit, aki közel teljesen úgy gondolkodik erről, mint én. :) Tökéletesen egyetértek veled az írásod nagy vonalaiban, és nem azért írok negatívan az EU-ról, mert nem Európát tartom az emberi értékek, kultúra és fejlődés csúcsának. Jómagam nemzetiszocialista vagyok, nem az idióta tarkopasz "megölünk minden román csecsemőt" fajtából.


Ugyanakkor nemzetiszocialistaként a nagy forradalmi látomásokat és érzelmektől lángoló képeket elutasítom, és sokkal inkább preferálok egy objektív képet (a szubjektivizmus fontosságának teljes tudatában). Ez az objektív kép pedig azt mutatja, amiről Nógrádi György is beszámolt (ennek ellenére vele sem értek egyet mindenben); Európa egyedül nem tudta volna megnyelni a jugoszláv háborút (sem), mint ahogy az USA nélkül most nem bírunk az ISIS-szel sem (részben azért, mert nincs és nem is akarunk szárazföldi sereget küldeni).


Az európai nemzetek egyesülését szerintem szégyen lenne Európai Uniónak nevezni, Svéd nemzeti pártok "Nemzetek Szövetségeként" emlegetik. Az Európai Unió bukásra van ítélve, és hogy egy "Nemzetek Szövetsége" később felemelkedhessen, az EU-t porig le kell rombolni, épp így a demokráciát és parlamentarizmust is.


Hogy olyan államunk legyen, mint a nemzetiszocialista Németország, nem elég pusztán a demokrácia és parlamentarizmus szétverése, mivel a mai ember nem az akkori ember. Nagyon nem. A mai ember ragaszkodik a pornójához, a házasságtöréséhez, a homoszexualitásához, ahhoz, hogy magán kívül élje az életét, ragaszkodik a tudatmódosítóihoz, a gyógyszereihez, de legfőképpen ragaszkodik a liberalista propaganda által a fejébe ültetett "saját" "gondolataihoz" is.

Tehát egy ilyen rendszer sikeréhez és fenntartásához effektív népnevelési rendszernek is társulnia kell, a liberalisták, marxisták és felforgatók teljes és tökéletes kiiktatásával.


Ez egy hosszú és küzdelmes út, amin muszáj végig mennünk, ha 2050-ben is létezni szeretnénk.


Brutálisan komplex kérdés, de erősen megfontolandó egy Európa-Oroszország szövetség (egyáltalán, hogy lehetséges-e, mit jelentene, mi célja lenne, stb.), hiszen egyedül, egy arabostól, kínaiastól-nigg€erestől-cigányostól 300-350 milliós kontinens nem tudja felvenni a harcot Kínával, de még az USA-val is problémás lenne (egyébként ne felejtsük el, hogy az USA alapvetően fehér "nemzet", tehát egy ottani nemzetiszocialista vezetés létrehozása sokkal egyszerűbb lenne, mint háborúban legyőzni őket, már ha az egyáltalán lehetséges - kétlem). Ugyanakkor az is megfontolandó, hogy "senki nem üzen hadat egy világhatalomnak, még egy másik világhatalom se". Ez sem véletlen.



Egyébként Kínában tapasztalataim szerint nem túlzottan rajonganak a kommunista pártért, illetve a kommunista párt sem olyan brutális marxista eszközökkel operál, mint amilyet a zsidók folytattak Európában. Kína legérzékenyebb pontja most Tibet, Szibéria a későbbiekben (mihelyt megvan a kínai többség) illetve a Csendes-óceáni politikája (terjeszkedés) és az atom hatalmuk kétségbevonása.



Viszont ennél jóval komplexebb a kép: nem írtál Indiáról, a Közel-Keletről, Japánról, sem Kína politikai céljairól (amik között szerepel a terjeszkedés).



Ennek ellenére az irányban és a célban egyetértek veled, és örülök, hogy vannak rajtam kívül mások is, akik így gondolják.

2015. júl. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!