Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Iszlám Állam, Boko haram,...

Iszlám Állam, Boko haram, Al-Shabab. szerveződések valóban az amerikai világpolitika TERVEZETT szüleményei?

Figyelt kérdés
2015. jún. 30. 20:32
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
85%
a hungaristák mindegyike azt hiszi, hogy jobban tudja a történelmet bárkinél :-) furcsa világot élünk, ugyanolyan birkák mint azok akikre köpködnek
2015. júl. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
Ne aggódj kedves hungarista, gimi végére majd kinövöd...
2015. júl. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!


Te honnan tudnád rólam, hogy hány éves vagyok??

Azt sem tudod, hogy ki vagyok de mindegy!

Ennyi erővel te biztos még csak 13 éves vagy!

Látod???

Én sem ismerlek téged és te sem engem úgy, hogy rólam ne feltételezz olyat, hogy gimnazista lennék!!!

Mondom ha neked a balliberális ideológia tetszik akkor te döntésed de idővel meglátod nincs sok pozitívuma.

2015. júl. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
Nektek hungaristáknak ez a dilitek, hogy aki nem veletek van, az csak ballibsi zsicibérenc lehet? :D
2015. júl. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
59%

Az Iszlám Államot azért hozta létre az USA, a holliwoodi díszletekkel meg látványos forgatókönyvekkel együtt, hogy Európát belerángassa egy, az Iszlám elleni háborúba, amit egyedül már képtelen megvívni.

A lefejezések, meg a múzeumok feldúlásai mind psichológiailag hivatottak megdolgozni az egyébként eléggé húzódózó európai közvéleményt.

A ránk tolt menekültáradat pedig egyrészt növeli a feszültséget, másrészt segít beszivárogtatni a terroristákat, akik pár robbantással jobb belátásra térítik a buta európaiakat...


HA minden jól megy, az USA két legyet üt egy csapásra: megszabadul vagy legalábbis térdre kényszeríti a ficánkoló Iszlám világot, és visszaszorítja a már nagyon önnálóskodó Európát...

2015. júl. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:

Hungarista meg libsi...

Nem is tudom, miért van negatív felhangja a libsinek, amikor a szoci szinte csak kedveskedő becézés.

Egyáltalán tudjátok, mi az a hungarista? Akiket annak neveztek, remélem, inkább partióták. S remélem kikérik maguknak a hungarista jelzőt, kivéve akik netán tényleg azok, egy elenyésző kisebbég.

Azt hiszem a kérdezőnek -mindkét oldal- adott választ, s ebből levonhatja a saját következtetéseit. Akár a fentiekről is...

2015. júl. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!