Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Iszlám Állam, Boko haram,...

Iszlám Állam, Boko haram, Al-Shabab. szerveződések valóban az amerikai világpolitika TERVEZETT szüleményei?

Figyelt kérdés
2015. jún. 30. 20:32
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 60%-os válaszoló!


Sokat kell meg neked tanulnod, hogy politikával foglalkozz!

Rendesen átmosta az agyadat a liberális média!

2015. júl. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
100%
Mi a különbség köztém és köztetek? Azt hiszitek tudjátok az igazságot, holott senki sem tudja, csak azok akik csinálták :) Tehát semmi, de semmi különbség nincs közöttünk az ég világon. Én abban hiszek amit a liberális média elém rak, ti meg abban amit a konteós oldalakon olvastok, meg kitaláltok magatoknak. Beláthatjátok, nincs különbség :)
2015. júl. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
Ja, és szerintem boldogabb vagyok mint ti. Lehet, hogy szerintetek tudatlan vagyok (szerintem ti vagytok hiszékenyek, de ez nézőpont kérdése), de jó állásom van, családom, jó életem van, megtakarításom, élvezem az életet, nyaralás, buli, barátok :) Ti és a konteósok többsége pedig általában frusztrált, munkanélküli vagy szar állása van stb. Tehát inkább vagyok boldog tudatlan, mint boldogtalan (hogy is mondjátok?), felébredt? :D
2015. júl. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
0%

Csak szólok, hogy én is dolgozom és családom van és viszonylag jól élünk szóval ennyit a hülye feltevésedről, hogy én munkanélküli lennék.

Továbbra is fent tartom a véleményt, hogy átmosták az agyadat ha tudni akarod az igazságot kapcsolj el az Atv-ről vagy ne csak a baloldali hírportálokat olvasd!


Meglátod idővel rájössz, hogy a liberális ideológia a mai rendszer még sem a legjobb!

2015. júl. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
100%
Nincs TV-m. Egyszerűen nem idegeskedem az életen, úgy mint ti. Boldogabb vagy pl. hogy azt hiszed, hogy a zsidók uralják az egész világot? :) Van nem egy zsidó barátom, osztálytársam is volt. Látszott rajtuk, hogy uralják a világot... :D
2015. júl. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
100%
A másik kedvencem a chemtrail teóriátok... na az is megér egy misét :D
2015. júl. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
Kedves konteósok, ha a második,vh.-ban bárki is szaros, olyan dologban, hogy mondva csinált üggyel támad meg másokat, akkor az pont, hogy Németország, nem tudom, a kurucok van e bármi infó a gleiwitzi incidensről, de azért nézzetek utána, mielőtt még történelemről szeretnétek beszélni.
2015. júl. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
0%

60%-os!


Nincs értelme vitázni látszik, hogy teljesen agymosott vagy!


Kedves utolsó!


Látszik rajtad is, hogy egy tipikus liberális vagy aki elhisz mindent amit a zsidó propaganda belé sulykolt.

Nem kell utána néznem, mert tudom mi volt a gleiwitzi incidens(legalábbis amit írnak róla, mert ki tudja mi az igazság).


Nem vagyok náci csak hungarista és ha hiszed ha nem többet tudunk a történelemről mint ti liberálisok te hiába magyarázom úgy sem érted meg!

2015. júl. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok liberális barátocskám :-) Úgyhogy te meg ezt buktad.
2015. júl. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
És egyébként sem vitáztunk. Te lökted a saját hülyeségedet, én meg a saját hülyeségemet forrásmegjelölés, meg minden nélkül. Úgyhogy ez nem vita volt.
2015. júl. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!