Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az Iszlám Állam miért öl...

Az Iszlám Állam miért öl embereket?

Figyelt kérdés
Miért pont Tunézia a cél? Engem felháborít, hogy ez ellen nem lehet tenni semmit. Miért nem lehet megakadályozni hogy egy állam embereket öljön? Jelen esetben Tunéziában turistákat akik lehet egész évben a nyaralásra kuporgattak...
2015. jún. 27. 13:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, HA NEM VÁRSZ VÁLASZT, MINEK KÉRDEZEL?


Ha már előre eldöntötted mi a válaszod, minek kérdezel?

2015. jún. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Mert kíváncsi voltam hogy miért öl az Iszlám Állam. Kaptam választ. A biblia miatt.
2015. jún. 27. 14:41
 13/16 A kérdező kommentje:
Vagy bocsánat a korán miatt.
2015. jún. 27. 14:41
 14/16 A kérdező kommentje:
Vagy nem értem. Szerintem a kérdésem után válaszoltak én pedig erre reagáltam. A reakciom pedig azért tűnt válasznak mert felháborodtam hogy ennyien azon a párton állnak hogy aki nem hiszi az istenuket azt le kell ölni. Nem tudtam a választ azt sem tudtam hogy a korán emberek olesere buzdít. Most már tudom.
2015. jún. 27. 14:45
 15/16 anonim ***** válasza:

A Korán emberek ölésére buzdít. A Biblia emberek ölésére buzdít. A Mahabharata emeber ölésére buzdít.


Minden vallás alapvető része hogy emberek ölésére buzdít.


Tessék, most már tudod.


És lécci ne mond megint hogy "de az én istenségem nem, és csakis az én istenségem igazi, és mindenki hisz az én istenségemben", mert megint ugyanazokata reakciókat fogod kapni: hogy lehülyéznek.

2015. jún. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Értem akkor elég szomorú hogy a vallások miatt ártatlan embereket ölnek meg.

M

2015. jún. 27. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!