Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogyan lehet megfékezni az...

Hogyan lehet megfékezni az iszlám fanatizmust és barbarizmus?

Figyelt kérdés

Mivel lehetne örökre véget vetni ezeknek (pokolgépes robbantások, műemlékek elpusztítása stb)? Katonai úton, népirtással, vagy mint a kereszténységnél reformációval? Te mit gondolsz?

Íme az én ötletem: Japán is régen elég militarista volt, ott is voltak öngyilkos fanatikusok, ennek az egésznek egy hatalmas erődemonstráció vetett véget (atombomba) ami megtörte a lelkesedésüket, szerintem ez működne az araboknál is. Javaslom hogy dobjunk le Mekkára és Medinára hidzsáz (amikor több millió muszlim egyszerre imádkozik a Kába kő körül) egy-egy óriási czar hidrogénbombát erődemonstrációnak. Szerintem ebből észrevennék magukat. Egyetértesz?



2015. jún. 22. 15:52
 1/5 A kérdező kommentje:

Ekkora ereje van a czar bombának:

https://www.youtube.com/watch?v=WwlNPhn64TA

2015. jún. 22. 15:52
 2/5 anonim ***** válasza:
49%

Oktatás, oktatás, oktatás.


Ez a legjobb fegyver a vallás sötétsége ellen. Ha megismernék a világot, és nem egyetlen elborult fanatikus paptól szereznék be a tudásanyagot, erősen ferdítve, SOKKAL kevesebb fanatikus lenne. Lenne utána is, hiszen elborult idióták mindenhol vannak (vannak keresztény terroristák is amúgy...). Ezenkívül nem ártana az életszínvonalat növelni - a legtöbb terrorista kb középkori szinten tengődő nyomor-falvakból kerül ki, ahol nincs mit veszítenie, ahol könnyen elhiszi, hogy neki és a családjának ezzel mennyivel jobb lesz.


Amit te felvázoltál, SEMMIVEL sem jobb, mint amit a terroristák csinálnak. Sőt. Ezzel az akcióddal több millió ártatlant ölnél meg, akik soha, semmit nem akartak tenni. Sokkal többet ölnél meg, mint ahányat megöltek a terroristák. Mivel lennél jobb náluk? Semmivel. Ezzel csak azt mutatnád meg, hogy lám-lám, ez az igazi járható út. Egy ilyen akció után olyan terrorista hullám indulna el, amit még nem látott ez a föld... Kreálnál pár millió arabot, aki bosszút akarna állni az ártatlanul megölt szerettéért... Jó technika!

2015. jún. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem csak az arabok vallása az iszlám kérdező. Ott vannak az ujgurok, csecsenek, afrikaiak stb. Őket se hagyd ki az atomcsapásból.
2015. jún. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a hozzád hasonló buta primitiv embereket kellene összegyüjteni és bezárni aztán meg ivartalanitani hogy ne legyen több belőlük. Bezáratnám az állatkerteket és az olyanokkal tölteném meg mint te és mutogatnám az embereknek. Ehhez mit szolsz?
2015. jún. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy nem csak a buta és primitív embereket szédíti meg a dolog. Tobbszor foglalkoznak vele a hírek hogy Angliából lányok onként mentek segíteni az IÁ-nak. Volt aki vallásos keresztény családból származott és Angliában járt iskolába. Én hiszek az oktatás erejében, de szerintem itt nem segíteni.

Az hogy lebombázzuk oket, azzal csak felhergelnénk még jobban. Ráadásul utána félhetnénk, hogy mikor lesz lehetoséguk visszaadni. Ráadásul egy Mekkára ledobott bomba annyi ártatlan embert olne meg, hogy onnantól kezdve nem csak az IÁ lenne az ellenség, hanem az ossze muszlim ország fegyvert fogna.

2015. jún. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!