Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A bevándorlók beözönlésével...

A bevándorlók beözönlésével Európa összeomlásának vagyunk szemtanúi?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy 300 milliót fognak betelepíteni.
2015. jún. 21. 23:48
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
39%

Igen, haza lehet menni harcolni a hazájuk szabadságáért. Eközben van hogy elesik. Ugyanúgy mint mi magyarok is 1526-ban, 1848-ban, vagy 1956-ban. Nem kevés magyar esett el, sokszor kilátástalan harcokban, túlerővel szemben.

Az nem megoldás hogy idejön és mi majd eltartjuk.

2015. jún. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

20# Én is a fekete afrikaiakról írtam te nagy-nagy butus :)

Nézd állíthatsz, amit akarsz, igaz még nem lesz tőle, ha téged az a hit nyugtat meg, hogy az afrikaiak muszlimok meg törzsi vallásúak, hát higgy benne. Csak ne akard másokkal is elhitetni! Mert a fekete afrikai országokban akkor is átlagosan a lakosok 70-75%-a keresztény, az tény, hogy vannak olyan országok, ahol a muszlimok vannak többségben, de ezek általában kis népességű államok északon, a kevert államokban pedig jelenleg a kereszténység terjed rohamosan a még túlélt törzsi illetve muszlim vallásúak rovására.

2015. jún. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%

22# Egy személyeskedő buta droid vagy. Egy olyan igazi csicska típus ;)

Tessék:

[link]

A keresztények aránya 45%, a muszlimoké 40,6%. Ha kivesszük az északi ritkán lakott arab országokat, ez az arány kb 52-37 a keresztények javára, a többi meg ugye természeti vallás, tehát a fekete afrikaiaknak nagyjából fele keresztény csak. Egyáltalán nem 75%-a... Érted agyatlan?

2015. jún. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Látom alakul ez, mostanra eljutottál oda, hogy 52% szerinted is, még egyharmadról kezdted! :-)

Meg ilyen öngólokat, mint ez a forrás, ami lilul a kereszténységtől én a helyedben nem nagyon linkelgetnék, személyeskedni meg te kezdtél el butus! Na pá! :)

2015. jún. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

hát igen...ez az oldal néhány agyament miatt teljesen élvezhetetlen lett, mert ahelyett, hogy a kérdésre válaszolnának, belemennek egy meddő szócsatába...ami senkit sem érdekel.


az én véleményem, hogy igen...ebbe az EU belebukik!

...hamarosan eljön az idő, hogy meg kell védjük magunkat, mert ezek nem akarnak és nem is fognak beilleszkedni, mivel egy elég komoly tömegről van szó...sajnos ők megtanulták azt amit mi már rég elfelejtettünk:egységben az erő!!

2015. aug. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!