Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A bevándorlók beözönlésével...

A bevándorlók beözönlésével Európa összeomlásának vagyunk szemtanúi?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy 300 milliót fognak betelepíteni.
2015. jún. 21. 23:48
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
41%

Egyébként sem lehet párhuzamot vonni az '56 utáni magyar politikai elvándorlók és a mostani afrikai hordák között.

Mi akkor a saját kultúrkörünkön belül maradtunk, a legtöbb kivándoroltnak volt szakmája, sokan beszéltek nyelveket, gond nélkül be tudtak illeszkedni a befogadó országba. Megvolt erre az akaratuk is, nem úgy mint a nulla iskolával, szakmával, kultúrával rendelkező afrikai migránsoknak.

2015. jún. 22. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 Rubicon87 ***** válasza:
48%

"ma 03:13"


a lényeg ugyan az, tessék szépen visszamenni harcolni, ha megdöglötök hát így jártatok. Ne röhögtess.

2015. jún. 22. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Rubicon87 ***** válasza:
53%

"ma 03:21"


hát persze hogy is lehetne, vagy várj csak... emberek voltak és úú a francba, ezek is annak tűnnek. Ez úgy néz ki mint egy párhuzam.

2015. jún. 22. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
54%

Ez a Digo nagyon képben van...


Igaz, hogy a migránsok többsége közel-keleti meg afgán meg koszovói, de ő nyomatja az afrikai dumát. Ha afrikaiak lennének nem lenne vallási különbség mert a fekete afrikaiak döntő többsége keresztény! Épp azért van különbség mert egy szír vagy iraki menekült valóban muszlim.

Aki útnak indul, azt általában pénzből teszi ezt, sok pénzből, tehát otthon is megélt valamiből, bármennyire furcsa ez, de ezek a bevándorló "állatok" valójában nagyjából a magyar középosztálynak felelnek meg szakképzettség és műveltség terén, általában szakmával vagy diplomával jönnek és sok mindenek, de nem analfabéták.

Nyelvtudás, magyarul valóban nem tudnak csak angolul vagy franciául. Nyilván ha itt élnének három-négy évet valamennyire megtanulnának magyarul is.

2015. jún. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
93%

"Ha afrikaiak lennének nem lenne vallási különbség mert a fekete afrikaiak döntő többsége keresztény!"


Ezt a butaságot azért kijavítanám. Kb az 1/3-uk keresztény, a többi muszlim vagy természeti vallásban hisz nagyjából fele fele arányban.


Amúgy az a baj és azért nem halad Afrika előre mert érkezik hozzájuk egy rakat segély de a korrupt vezetők és politikusok lenyúlják. Nekem van fekete ismerősöm, nem hiszitek el de sokan visszasírják a gyarmati időszakot, mert akkor rend volt, volt munka és kenyér. Ma sok országban még központi kormányzat sincs csak anarchia meg bandaháborúk.

A legjobb megoldás szerintem az lenne ha Európa ideiglenesen visszaállítaná a gyarmati ellenőrzést és személyesen felügyelné mire mennek el a fejlesztésekre szánt pénzek és a humanitárius segélyek, mert jelenleg Afrika egy hatalmas fekete lyuk ami csak a pénz nyelni milliószámra mindenféle eredmény nélkül, így pedig sose fog változni semmi.

2015. jún. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
48%
Aki a saját életét országát nem tudja megszervezni betevőjét megteremteni az pusztuljon. Ha Afrikában nem azzal foglalkoznak, hogy az ott lévő földeken megtermeljék a betevőt, hanem törzsi háborúkkal foglalkoznak akkor pusztuljanak. Európa oldja meg Afrika gondját???
2015. jún. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
68%

"Ezt a butaságot azért kijavítanám. Kb az 1/3-uk keresztény, a többi muszlim vagy természeti vallásban hisz nagyjából fele fele arányban."


Ezt a butaságot meg én javítanám ki FEKETE afrikaiakról írtam, nem arabokról! Fekete Afrikában pedig a keresztény felekezetekhez tartozók adják a lakosság többségét. Jelenleg 400-450 millió keresztény él Afrikában a számuk pedig folyamatosan növekszik.


De a hozzászólásod többi része is akkora ökörség, hogy fájdalom olvasni...

2015. jún. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
17-es Ettől még maradjanak ott ahol vannak!
2015. jún. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Apartheid kell ide.
2015. jún. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
17# Én is a fekete afrikaiakról írtam te kis butus :) Mauritániában, Nigerben, Csádban, Szudánban, Szenegálban, Burkina Fasoban szinte csak muszlim hitű fekete él. Keresztények többsége csak a part melletti országokban: Ghána, Nigéria, Elefántcsontpart élnek meg Etiópiában és Dél Afrikában. A belső területeken főleg természeti vallásúak vannak, és kisebb nagyobb muszlim vagy keresztény közösségek.
2015. jún. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!