Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha valaki parlamenti poltikus...

Ha valaki parlamenti poltikus akar lenni?

Figyelt kérdés

Sok politikust néztem a legtöbb jogot és gazdaságot végzett. A matematika távol áll tőlem, történelmet viszont szeretem, ezért inkább jogra vagy politológiára mennék. Szerintetek melyik mellett döntsek és ha lehet pest közelébe jó egyetemet/főiskolát tudnátok ajánlani?

Illetve gondolom először egy nagy párt ifjúsági tagozatába kell jelentkezni? Ezek utàn hogy? Mindenkit magam mögé kell tolni, hogy onnan engem vegyenek észre? Hogy is megy ez tovább?


2015. jún. 1. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:
87%
Hiába vagy te politológia zseni, jogász "géniusz", ha nem vagy rabló és nem ugrasz más tolvajok szava után, akkor "kiközösítenek" a politikából vagy valamilyen módszerrel hatástalanítanak.
2015. jún. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Rossz kategória. Elnézést.

Persze, tudom hogy hogyan megy. De valahogy oda is el kel jutni, hogy felfigyeljenek rám "fentről" és foglalkozzanak velem. Ha ez meg van tudom hogy nyalni kell nekik bőségesen. Csak azt szeretném tudni elméletben hogyan tudom elérni hogy figyeljenek rám.

2015. jún. 1. 16:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!