Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szólnál hozzá ha egy...

Mit szólnál hozzá ha egy nagyon karizmatikus nő lenne a világ ura?

Figyelt kérdés
Tehát művelt, kedves, intelligens, ápolt, jól kinéző nő lenne a Föld és minden ember úrnője. El tudnád fogadni hogy egy nő van ebben a pozícióban és nem egy férfi? És itt most a nőn van a hangsúly.

2015. ápr. 18. 14:18
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

10# Te elolvastad a kérdés leírását?


"Tehát művelt, kedves, intelligens, ápolt, jól kinéző nő lenne a Föld és minden ember úrnője. "

2015. ápr. 18. 15:42
 12/23 progizo ***** válasza:
62%

Én elfogadnám. Szerintem a nők talán még jobb vezetők lennének, mint a férfiak.

Az emberiségnek egység kellene és egy tekintély az élén, s erre talán alkalmasabb lenne egy hölgy, mint egy férfi. A világ is másabb, valószínűleg élhetőbb, fejlődőképesebb, igazságosabb lenne, ha nők irányítanák.

De hol található, ki ez az "amazonhercegnő"?

2015. ápr. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Koplárovics Béci ***** válasza:
62%
Jelenleg egy majom a világ ura. Ettől egy nő csak jobb lehet.
2015. ápr. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Én egy pingvinnek jobban örülnék. Olyan kis cucik.
2015. ápr. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 progizo ***** válasza:

#10.: "a világ űrnőjének egyáltalán nem lenne elég, ha csak művelt, kedves, intelligens, ápolt, és jól kinéző! Ahhoz sokkal több kell, hogy legyen! Mi van a fejében, azon kívül, hogy jól néz ki?"


Műveltség meg intelligensség. Nem pont ennek kell a fejben lennie, hogy okosnak legyen nevezhető valaki?

És ha már vezető személyiség, akkor valóban legyen is már szép.

Én férfi vagyok, de szívesen látnék hölgyet ilyen vezető szerepben, és nem csak úgy, mint valami politikus percemberkét, hanem mint állandó tekintélyt.

Annó nekem is volt ilyesmi kérdésem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..

2015. ápr. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat és meg kell hogy mondjam kellemesen csalódtam :)
2015. ápr. 18. 16:24
 17/23 anonim ***** válasza:

Igen, az lesz.

A lányom.

2015. ápr. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Baromira nem örülnék, ha egyetlen ember irányítaná a bolygót. Azt messzemenően támogatom, hogy több nő legyen vezető pozícióban, de az egyeduralomba belegondolni is rossz.
2015. ápr. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%

Miért legyen több női vezető? Az nem nemi egyenlőtlenség, ha valakit azért tesznek be vezetőnek, mert nő?

Kerüljön csak be mindenki képességei alapján...

Ja, hogy nőként annyira nem menő tanulni?

2015. ápr. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Nekem tetszene. Persze csak ha latex ruhában lenne és az alattvalóinak elé kell járulni és meg kéne csókolni a tűsarkú cipőjét. Meg persze úrnőnek kell szólítani. Ha nem teszed akkor bezár a földalatti barlangjába ahol dögös dominák fenekelnek el.


Viccet félretéve, sztem semmi gond nem lenne ezzel. A történelem során már jópár nő bizonyította h a nők is képesek az uralkodásra, hódításra stb csak belőlük nyilván kevesebb volt. Most persze az már más kérdés h se nő, se férfi kezében nem sokáig maradna egyben az egész Föld, mint birodalom, még ha az illető csak báb lenne, akkor sem.

2015. ápr. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!