Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szólnál hozzá ha egy...

Mit szólnál hozzá ha egy nagyon karizmatikus nő lenne a világ ura?

Figyelt kérdés
Tehát művelt, kedves, intelligens, ápolt, jól kinéző nő lenne a Föld és minden ember úrnője. El tudnád fogadni hogy egy nő van ebben a pozícióban és nem egy férfi? És itt most a nőn van a hangsúly.

2015. ápr. 18. 14:18
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
nem azzal lenne a bajom hogy nem férfi hanem azzal hogy egyetlen ember uralja az egész bolygót. különben meg nem kellene ekkora különbséget tenni a férfiak és nők között, hiszen mindketten egyenlő felek. ez az, amit sem a hímsoviniszták, sem a (jelenkori) feministák nem fognak soha megérteni.
2015. ápr. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
62%
Én az "úri" mivoltot tudnám nehezen elfogadni, a nőiséggel semmi problémám nem lenne (mármint akkor már mindegy, hogy úr vagy úrnő).
2015. ápr. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Jók a válaszok köszi, ment a zöld! :)
2015. ápr. 18. 14:30
 4/23 anonim ***** válasza:
42%
mikor volt az ilyesminek jó vége?
2015. ápr. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
4# De most nem ez a lényeg, írtam is itt a nőn van a hangsúly.
2015. ápr. 18. 14:36
 6/23 anonim ***** válasza:
és én arra is helyeztem
2015. ápr. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Mi ebben a dilemma ? Angela Merkel Németország kancellárja, Hillary Clintonból elnök lehet hamarosan, ahogy a mondás tartja: egymillió légy nem tévedhet :) Persze nekik a világuralomhoz semmi köze.
2015. ápr. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
ja Clinton :DD az a nő jó isten...
2015. ápr. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
53%
Szúrnám.
2015. ápr. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Baromi egy hülye kérdés!

1. világ ura egy nő lenne? Talán inkább úrnő.

2. a világ űrnőjének egyáltalán nem lenne elég, ha csak művelt, kedves, intelligens, ápolt, és jól kinéző! Ahhoz sokkal több kell, hogy legyen! Mi van a fejében, azon kívül, hogy jól néz ki? Mondjuk okos, értelmes, empatikus sem árt, ha lenne. No és még ennyi sem lenne elég! A világ úrnőjének sokkal többnek kell lenni, mint politikus!

2015. ápr. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!