Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Annyira szeretem az Egyesült...

Annyira szeretem az Egyesült Államokat, hogy harcolnék az oldalukon. Hogyan valósíthatnám meg?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=dyFIO9ptXhY

https://www.youtube.com/watch?v=-3sdfufn0Kc


Annyira inspirálnak ezek a videók, hogy még evés közben is őket nézem. Komolyan mondom az étvágyam is megjön. Irtsátok a mocskokat srácok! GOD BLESS AMERICA!



2015. ápr. 18. 13:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
4%
Fel szállsz az első gépre és beállsz a seregbe :D Nem bonyolult,én is gondolkozok erősen azon hogy beálljak hozzájuk,csak a diplomám legyen meg előbb.
2015. ápr. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
31%
Úgy érted szívesen ölnél vagy nyomorítanál meg embereket kőolajért és készpénzért?
2015. ápr. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
24%
Amerikai állampolgárok csatlakozhatnak a sereghez ha jól tudom.
2015. ápr. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
8%

"Annyira inspirálnak ezek a videók, hogy még evés közben is őket nézem."


Én is pont így vagyok vele csak épp fordítva. Azt imádom nézni ahol amcsikat végeznek ki.

2015. ápr. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
33%

Annyira azért ne légy lelkes. Ott tudnak felülkerekedni ahol csak gombokat kell nyomogatni meg bombát szórni. Vietnamban is szívtak mint a torkosborz. Ártatlan embereket pl. afgán esküvői menetet ahol a levegőben lőttek, ronggyá bombáznak, de szemtől szemben egy rongyos tálibbal már sokkal kiegyenlítettebb a harc.


És arról az államról beszélünk, amely mindmáig egyedüliként, élesben vetett be atomfegyvert civil célpont ellen. Kétszer is.

2015. ápr. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
4%
napi provokátorunk megérkezett
2015. ápr. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 qqqxxx ***** válasza:
47%

haha...egyertelmuen kitalacio/provokacio a kerdes...:D

...eves kozben is ezt nezed...aham...meg jo, h nem azt irod, h maszturbalsz is a videokra lol

2015. ápr. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy provokációnak veszitek majd, de nem az. Én komolyan így gondolom amit írtam.
2015. ápr. 18. 17:37
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Menjél a Magyar Honvédséghez, aztán irány az ISIS...
2015. ápr. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Evés közbe is azt nézed mi . Kérdező én nem hülyeségből írom ,de teljesen más nézni , mint csinálni , meg hozzá teszem , hogy bombázni könnyű , de mikor egy felfegyverkezett , kiképzett tálibbal állsz szembe akkor szerintem össze fosnád magadat . És szerintem nincs értelme olyan országért harcolni aki azért katonákat áldozz fel hogy övé legyen az olaj és a pénz . De a te döntésed .
2015. ápr. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!