Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért nem zavarja a bevándorlá...

Miért nem zavarja a bevándorlás probléma az emberek többségét?

Figyelt kérdés

Svédországban pl kb 2040-re többségben lesznek a kisebbségek, és még egy jó pár nyugati ország halad ilyen irányba.


Szóval akkor hogy is van ez? A bevándorlók valóban jó mintapolgárok, és nem zavarnak senkit? vagy az emberek leszarják az egészet, addig amíg nem ők az áldozatok valamilyen formában, vagy elhallgatja a média...mi az Isten folyik nyugat-európában? Vagy csak én vagyok túl kirekesztő a bevándorlókkal kapcsolatban?

Szerintetek mi a normális, hagyjuk őket bejönni és szaporodni, majd kisebbségbe szorulni, végül kihalni, vagy egytől egyig visszaküldeni őket?


Mi a helyes cselekedet jelen pillanatban?


2015. ápr. 5. 23:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
14%
nem a kisebbségek szaporodnak hanem a fehérek nem
2015. ápr. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%
Ők ezt választották....
2015. ápr. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 tetro ***** válasza:
23%
Mennyiben érint téged itt a svéd bevándorlás?
2015. ápr. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
53%
Attól függ. Ha normális akkor tulajdonképpen nincs vele bajom. Bár ha előlem veszi el a munkát akkor már belegondolok, hogy mi lenne ha kitoloncolhatnánk őket... :D Szóval több mindentől függ. Én sem szeretem a bevándorlókat, mert az van a köztudatban, hogy veszélyesebbek az átlagnál. De én is szívesen laknék Svédországban ott meg engem nem kedvelnének. :D
2015. ápr. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
16%

Nagy részt csak a normális bevándorlok tudnak meg maradni nyugaton persze egy jó ideig ki lehet használni a sociális hálot de hosszú távon csak a normálisak maradnak és őket is beolvasztják. Hosszú távon jól fognak járni vele.


Jelenleg a helyes cselekedet a válogatás a normális réteget amelyik dolgozni is akar azt hagyni a többit vissza küldeni.

2015. ápr. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
10%

Az a szerencse, hogy nem zavarja őket, így sokunknak van esélye egy élhetőbb országba vándorolni.

Nem a bevándorlást kéne betiltani, hanem azt kéne szabályozni, hogy kik jöhessenek. Pl. Romániából, Ukrajnából, Indiából, ha rajtam múlna, akkor senki be nem tehetné a lábát. A romák pedig mennék vissza, ahová valók: Indiába. De illenének pl. Spanyolországba, Olaszországba is.

2015. ápr. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
21%
Mert átmosta az agyukat a szélsőliberális média.
2015. ápr. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%

Számomra az a furcsa, hogy Svédországot a liberalizmus rothadó pöcegödrének írja le mindig a radikáljobb, aztán az ottani életszínvonal a bevándorlás és a genger elmélet ellenére is sokkal magasabb a magyarnál.


Hogyan tud a dekandens, lecsúszóban lévő Svédország magasabb életszínvonalat produkálni az állampolgárai számára, mint a keresztyén értékek egyik utolsó mentsvára, Magyarország?

2015. ápr. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
26%
Utolsó: úgy, hogy a bevándorlóáradat előtt is fejlettebb volt, és még tartják magukat. De ha az aljanépek aránya elér egy kritikus szintet, Svédország is hanyatlásnak indul.
2015. ápr. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
78%

Volt egy film, talán 2 éve. Az a címe, hogy Elysium.

A film nagy vonalakban arról szólt, hogy a föld már szinte lakhatatlan, és egy gazdag réteg kimenekül egy föld körüli űrállomásra. Az űrállomáson van egy olyan gép ami meggyógyít mindent, a földön meg mindenki belehal mindenbe. Betegség, éhiség, stb.

Na az a lényeg hogy a film végén minden jöttment bemehet az űrállomásra, akár lakni is. Nem egy nagy film, igazából szinte semmi nem maradt meg, kivéve azok a gondolatok, amik a film végén voltak bennem.

Ha belegondolunk, ott van egy f**zántos űrállomás, ahol az embereknek nincsen semmi gondja, annyian vannak hogy nyugodtan elférnek. Aztán a film végén benyomulhat mindenki, tehát már ott is túlnépesedés lesz, és már az is s**rul fog élni, aki eddig normális körülmények között élt. Aztán lehet csak gyógyulni mehettek fel, de akkor pedig gyógyulás után ugyanúgy visszarakták volna őket meghalni, úgyhogy szerintem az első gondolatom a helyes.


Persze a film egy nagy társadalomkritika volt, hogy engedjük be minden jöttmentet a szegényebb országokból a jól működőkbe. Azonban ez így nem működik.

Ha Magyarországra beengedsz menekülteket, minden hontalant (ahogy az mostanában szokás), akkor azzal ártasz az egész országnak.

Hogy miért?

Ha nem dolgozik, akkor több embert kell eltartania az amúgy is leharcolt országnak.

Ha dolgozik, akkor pedig lehetséges, hogy egy magyar embertől veszi el a munkalehetőséget, egy amúgy is munkanélküliségben szenvedő országban. Ebben a helyzetben a bevándorlónak megvan a megélhetése, elkezd családot alapítani, a magyarnak pedig, aki elöl elvette a munkát esze ágában sincs családban gondolkodni. Következés képen, a külföldről érkezett populáció nő, míg az őshonos csökken.


Erre amúgy nem neked kéne rájönni, hanem állambácsinak, hogy már így is elegen vagyunk egyenlőre. Majd ha stabilizálódik a gazdaság, az őshonos populáció megüti a teljes mértékben élhető szintet, és még azután is képes az ország fejlődni, akkor jöhetnek a bevándorlók, akik ebben az esetben már jó szolgálatot tesznek.

Lásd, a most jól teljesítő országok, ahol a bevándorlók végzik az alja munkát, aki pedig ott született, az vígan éldegél.

2015. ápr. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!